Сервіз на подарунок

Ручная работа. У єдиному екземплярі. Детальніше

Сервізи на подарунок: що вибрати

Сервиз на подарокПостійна проблема багатьох колективів — що подарувати шефу на день народження — розв’язується просто, коли керівник полюбляє якісні речі для дому, зокрема унікальний посуд. До категорії оригінальні подарунки можна віднести і раритетний кавовий набір, і сучасний столовий сервіз, і рідкісний комплект обідніх тарілок, який прикрасить урочисту подію.

Як вибрати сервіз для керівника

Щоб столовий сервіз був гарним подарунком на день народження, він має відповідати декільком вимогам:

  • бути виготовленим одним з відомих світових виробників посуду;

  • бути повністю укомплектованим (якщо набір розрахований на певну кількість осіб);

  • бути виготовленим з якісних або технологічних матеріалів (порцеляна, срібло тощо);

  • мати відмітки, що доводять його оригінальність (якщо йдеться про раритетні предмети);

  • мати вартість, вищу за середню на ринку, а також відповідний вигляд і надійне паковання. 

Які набори посуду підходять для дарування

Припустімо, ви плануєте придбати чайний набір на подарунок. На що насамперед звернути увагу, вибираючи потрібний сервіз? Рекомендуємо пошукати продукцію таких виробників, як Silver Tre, Depos, Cre.Art. srl, Anchor Power, та інших відомих брендів або придбати сервіз «з історією», що був виготовлений у XVIII–XX сторіччях та має вінтажний вигляд, як і інші оригінальні подарунки для керівників.

Сам сервіз може складатися з графина й комплекту чарок, каструль різної місткості на всі випадки життя, набору тарілок, чайника, чайної пари, цукорниці тощо. Як оздоблення виробники часто використовують складні малюнки, нанесені вручну, сріблення та позолоту, що роблять вигляд виробів ще вишуканішим, а процес споживання їжі, гарячих або алкогольних напоїв — максимально приємним. Такі презенти здатні стати справжньою прикрасою вітальні, кухні чи робочого кабінету людини, яка віддає перевагу якісним та вишуканим речам, навіть якщо це всього лише столовий посуд.

Отже, що подарувати шефу на день народження? Якщо вашу увагу привернули сервізи в каталозі інтернет-магазину елітних подарунків Fama.ua, завітайте до шоуруму чи покладіть товар у кошик та виконуйте підказки на екрані свого пристрою. На цьому майданчику ви знайдете унікальні речі, які в Україні можна купити в єдиному екземплярі.

Ввічливий менеджер розповість про особливості кожного набору, допоможе зробити правильний вибір і запропонує зручні умови оплати та доставки у ваш населений пункт. На сайті представлена тільки елітна продукція, що має всі необхідні документи чи інші докази оригінальності: наприклад, позначки, що ідентифікують період та місце її походження. Це важлива інформація насамперед для тих, хто планує купити річ, що займе гідне місце у великій колекції.

Чacті питaння пpo Сервізи