Книги про Іудаїзм на подарунок

. Детальніше

Книги з іудаїзму: які видання вибрати на подарунок?

ТораІудаїзм — одна з найдавніших світових релігій. Складно сказати, коли саме з’явилися її традиції, але перші священні закони цього вірування були створені у XII–XVI сторіччях до нашої ери. Книги з іудаїзму залишаються популярними й сьогодні, адже ця релігія має дуже багато прихильників у всіх країнах світу, зокрема в Україні. Розповідаємо, як вибрати ці видання на подарунок шефу, другу, родичу чи колезі. 

Тора

Коли сформувався сучасний іудаїзм священна книга вже була дуже давньою. Вважається, що вона написана пророком Мойсеєм зі слів бога, який передавав йому закони буття у формі одкровень. На думку вчених, ця фундаментальна праця була написана кількома авторами з VIII по III сторіччя до нашої ери. 

Як і інші книги про видатних особистостей, Тора містить докладний життєпис пророка Мойсея, інформацію про його світську діяльність і релігійні вчення. Її можна купити як символічний презент або символ глибокої поваги, адже це видання використовують для щотижневих читань у синагозі. 

Найкращим вибором буде подарункова книга у спеціальному виданні. Вона може мати обкладинку з дорогоцінних матеріалів — натуральної шкіри ручної вичинки, якісної деревини, металів або коштовного каміння. Такі оригінальні подарунки не просто стоять на полиці — їх демонструють гостям, підкреслюючи статус і достаток власника дому. 

Талмуд

Це кодекс релігійних та юридичних правил організації юдейської громади. До нашої ери він існував у вигляді зібрання усних законів, які передавалися з покоління в покоління вченими. Письмова версія складалася з III по VIII сторіччя нашої ери. 

Талмуд як подарункова книга має високу цінність. Його можна застосовувати в повсякденному житті. У релігійних єврейських громадах він досі використовується для розв’язання багатьох суперечок, зокрема сімейних, подружніх та ділових. 

Якщо ви шукаєте оригінальні подарунки, зверніть увагу на колекційні видання Талмуду. Вони часто містять не тільки автентичний текст, а й коментарі видатних діячів іудаїзму. Це буде чудовий подарунок шефу, який захоплюється такими темами. 

Інші матеріали

Подарункова книга може бути присвячена історії релігії зі світської точки зору. Це буде ідеальний презент на день народження для людини, яка захоплюється історією Стародавнього світу. Варто згадати, що історія іудаїзму тісно пов’язана з багатьма великими цивілізаціями того часу:

  • Римом;

  • Грецією;

  • Фінікією;

  • Вавилоном;

  • Ассирією тощо. 

Великий попит мають і книги про видатних особистостей — від пророка Мойсея до сучасних релігійних діячів. Ці видання будуть цікаві саме з біографічної точки зору. Тож, якщо вам потрібна книга на подарунок, не буде зайвим уточнити, що саме цікавить людину в іудаїзмі.

Чacті питaння пpo Релігія: Іудаїзм