Раритетні карти

Сортувати по:

Раритетная карта в подарокСловники стверджують: подарунок - це річ, яку віддають, не розраховуючи отримати щось натомість. Розумні книги мають рацію лише частково. Подарунок - це щось більше. Знак пошани і уваги, визнання. Вибрати потрібне буває складним завданням. Тим більше, якщо потрібно щось особливе: статусне, ексклюзивне, значуще. Вартість подарунка має значення, але аж ніяк не першорядне. Дорого, але банально - це не віп подарунок. Потрібна річ, що володіє високою вартістю, індивідуальністю і художньої або історичною цінністю.

Раритетні карти: солідно і гідно

Подібну річ неможливо купити випадково. Винуватець торжества неодмінно оцінить, скільки зусиль було вкладено в пошук і міцність, володіє безсумнівною матеріальною цінністю укупі з невимовним шармом старовини.
Справжня карта, обрамлена вишуканою рамою з натурального дерева, стане однією центральних деталей інтер'єру, прикрасить його і додасть солідності. Вона стане свідченням гарного смаку і високого статусу власника.
Старовинні карти, справжність яких підтверджена експертами, не втратять згодом своєї цінності. Навпаки, чим далі епоха, в яку історичний документ був створений, тим вище його вартість сьогодні.
Цей презент має безсумнівні художніми достоїнствами: раритетні карти виготовлялися вручну. Лінії, написи, малюнки наносилися рукою талановитих майстрів минулого. Географічні похибки, наявні на старовинних картах, зараз не є вадою, а частиною історії.
Варто прийняти рішення про придбання раритетної карти, як подарункового сувеніра, керуючись цими міркуваннями.

Презент може бути патріотичним

Можливо, за картками, виготовленим в Києві або в Одесі в давно минулі часи, вже неможливо орієнтуватися. Але їх цінність визначається не цим. Плани міст України, схематичні зображення значущих місцевостей - все це дозволяє відчути спадкоємність, зв'язок минулого і сьогодення. Тому стародавні карти - справді дорогий подарунок для тих, хто любить свою країну, цікавиться її минулим, небайдужий до цього і дбає про майбутнє.

Зараз переглядають
Чacті питaння пpo Раритетні карти