Набори монет у подарунок

Сортувати по:

Набори монет

Наборы монет Набори монет є чудовим засобом інвестування, так як виготовлені з благородних металів (срібло, золото, платина та інші), гарним оригінальним подарунком, а також мають колекційну цінність. Виробництвом таких наборів зазвичай займається національний банк, практично у всіх країнах випускаються подарункові сувеніри.

Видова різноманітність

Найпопулярнішими є набори монет України, наприклад, ви можете купити ексклюзивні квадратні за формою срібні монети "Енеїда" з викарбуваними національними образами (гордий козак, сніп пшениці та інші) в коробці з натурального дерева з обшивкою привабливим оксамитом яскравого червоного кольору. Не менш цікавими є набори іноземних держав, розгляньте набір колекційних монет Руанди присвячених науці та техніці майбутнього (на честь виставки ЕКСПО в Дубаї восени 2021 року) або сувенірні австралійські монети, присвячені морській тематиці (представлено зображення грецького бога Посейдона з царським тризубцем).

Характеристики

Перш ніж купити дорогі подарунки, зверніть увагу на наступні параметри:

  •     - кількість монет у наборі та їх безпосередня маса;
  •     - форма (звичні круглі вироби, незвичайні квадратні, овальні, прямокутні із закругленими краями модифікації);
  •     - глибина рельєфу та відповідно відчуття при їх триманні в руках;
  •     - Наявність кольорової емалі;
  •     - тираж (з колекційної точки зору набір випущений у кількості 500 штук буде набагато ціннішим, ніж у числі 10000 екземплярів);
  •     - наявність сертифіката із зазначенням та підтвердженням усіх найважливіших якостей виробів та упаковки до них.

Залежність характеристик набору та ціни

Насамперед ціна залежить від маси благородного металу в монетах (пряма кореляція), також суттєву роль відіграє країна виробництва (США, Німеччина та інші) та співвідношення до центрального банку (наприклад, НБУ). Невеликий вклад робить матеріал упаковки (актуально для коробочок або рамок з червоного дерева).

Поради щодо вибору

Через величезну різноманітність наборів монет дуже складно вибрати щось особливе. Якщо ви хочете привітати людину з якоюсь урочистістю, то в процесі відбору візьміть до уваги сферу роботи, допустимо працівнику залізниці, ідеально підійде спеціалізований набір із зображеннями різних моделей поїздів, працівнику банківської сфери – сувенірна рамка, всередині якої розташовуються рідкісні монети. Якщо виходити з інвестиційної точки зору, то розгляньте найпотужніші набори (найменша плата за ексклюзивність та упаковку).

Зараз переглядають
Чacті питaння пpo Набори монет