Тарас Шевченко

NEW MANOPOULOS CHESS COLLECTION Детальніше

Книга Тараса Шевченка в подарок Воістину великий український письменник Тарас Шевченко залишив багату спадщину у вигляді своїх віршів і творів. Книги під його авторством завжди доречні в будинку або офісі. Також його творіння часто входять в категорію віп подарунків.

Кому дарувати такий подарунок

Книга Тараса Шевченка в подарокІ поезія, і проза великого письменника відгукується в серцях багатьох людей різних національностей. Світова спільнота високо цінує культурну спадщину Тараса Шевченка, тому його книги можна дарувати не тільки співгромадянам. Такий презент можна піднести іноземним партнерам, тим самим убивши двох зайців: показавши власну етнічну приналежність, повагу до своєї культури, а також познайомивши партнерів з однієї з найпотаємніших реліквій української літератури.
Українці завжди з трепетом приймають в дар твори Тараса Шевченка, адже ще з ранніх років багатьом прищеплюється любов, повагу і шану до автора, героям його творів, що передають біль і тяготи, радість і любов, пережиті українським народом в 19 столітті. Твори і вірші апологета української літератури користуються популярністю, тому часто стають ексклюзивними подарунками або подарунковими сувенірами у вигляді невеликих зібрань творів.

Що вибрати з творінь автора

Абсолютно всі твори Шевченка визнані світовою спільнотою як культурну спадщину й бестселер. Але все ж найбільш часто в якості дорогого подарунка вибирають «Кобзар» в шкіряній палітурці, з рельєфною обкладинкою, наприклад, з металу або дорогоцінного каміння. В інтернет-магазині Fama можна купити гідні екземпляри найвідомішого збірки автора від 4500 до 14500 гривень. При цьому ви отримаєте високоякісний папір, добротний палітурка і багатий зовнішній вигляд. Ну а вміст такої книги - просто безцінне. Її перечитують по кілька разів, сподіваючись красивим стилем. А якщо при цьому ще й насолоджуватися естетичної стороною знаходиться в руках книги, то це подвійне задоволення для літературного естета.
«Гайдамаки» - друге за популярністю (після «Кобзаря») твір великого письменника, яке знаходить відгук у душі кожного українця. І державні службовці, і бізнесмени переймаються непростою долею героїв. Тому такий подарунок припаде в пору багатьом.
Для справжніх шанувальників творчості видатного українського письменника на сайті Fama представлені шикарні подарункові видання в декількох томах, що містять абсолютно всі твори.
В асортименті також можна знайти унікальні раритетні видання для справжніх колекціонерів і любителів ексклюзивних старовинних видань.
У шоурумі Fama в Києві можна подивитися деякі екземпляри вищезазначених книг, а для мешканців інших областей магазин здійснить доставку обраного товару в найкоротші терміни.

Чacті питaння пpo Тарас Шевченко