Юдаїка

Детальніше

ИудаикаКнига, за всіх часів вважалася найкращим подарунком. І такий презент стане приємним даром не тільки для книголюба, а й для будь-якої сучасної людини. Ексклюзивну книгу можна подарувати на будь-яке свято, корпоративне свято або на ювілей. І обов'язково вона займе гідне місце у домашній бібліотеці. Чудово оформлені книги із серії юдаїка стануть пам'ятним, дорогим подарунком для винуватця урочистості.

Інтернет-бутик Fama Presents у Києві, це джерело сучасних книжкових видань виконаних у високому поліграфічному та дизайнерському стилі. Тут кожен знайде не лише найкращу книгу, а й інші чудові вироби. Асортимент багатий та різноманітний від блокнотів, елементів декору, шахів, непересічних прикрас, чоловічих та жіночих аксесуарів до старовинних срібних ікон та рукописних книг. Розкішні подарункові сувеніри для своєї сім'ї, друзів, колег стануть вишуканим пам'ятним подарунком на всілякі свята.

Колектив онлайн-магазину цінує своїх клієнтів і надає кожному покупцеві можливість зробити приємну і вигідну покупку. У каталозі легко підібрати оригінальний подарунок до будь-якої майбутньої події. Діапазон представлених найменувань задовольнить навіть найдосвідченішого естету і дозволить укластися в рамки будь-якого відведеного для цієї мети бюджету. При необхідності, менеджер сервісу запропонує найвигідніші та оптимальні рішення.

Переваги Fama Presents у Києві

* Широкий асортимент продукції;

* Ексклюзивний товар зібраний в одному місці;

* зручна навігація за категоріями та розділами;

* розумні ціни без додаткових націнок;

* гарантована якість товару;

* Різна форма оплати;

* дисконтна програма;

* значні знижки та передсвяткові акції;

* Допомога фахівців при виборі подарунка;

* виконання термінового замовлення та доставка за адресою клієнта;

* швидка доставка по Києву та своєчасне відправлення в регіони.

Прекрасно ілюстровані з плетінням з натуральної шкіри інкрустованої позолотою іудаїзм книги, це справжній витвір мистецтва, який, як сімейну реліквію, можна передати у спадок. Вдумливі та цікаві літописи захоплять світ релігійних та культурних традицій, у різні історичні епохи.

Цінність такого віп подарунку обчислюється не тільки в грошовому еквіваленті, найдорожче це глибина змісту. Багатовікова єврейська мудрість книги, це моральний канон, пізнання світобудови та сенс людського буття. Такі безсмертні твори здатні повністю змінити сприйняття життя, вчать дорожити близькими людьми і радіти навіть у найскладніших життєвих ситуаціях.

Чacті питaння пpo Юдаїка