Відра для льоду на подарунок

Сертифіковані автографи знаменитостей і видатних особистостей Детальніше

Відра для льоду та шампанського: особливості вибору

відро для льоду Одним із важливих елементів стильного домашнього бару є відерце для охолодження напоїв. Про нього часто забувають, а дарма. Саме оригінальний охолоджувач шампанського відповідає за видовищність подавання напою та надає святкового антуражу. Відро для льоду є ознакою гарного тону, шляхетності та вишуканого смаку. А ще це вдалий варіант подарунка на день народження для людини, у якої все є.

Функціональність відра для льоду

Дехто вважає, що відерце для льоду — це звичайна данина моді, що його використання не має жодної користі. Проте це хибна думка. Саме завдяки охолодженню розкривається повний смак та аромат напоїв. Відерце з льодом допомагає зберігати температуру пляшки 7–9 градусів. Якщо планується тривала трапеза, напої однаково довго будуть холодними, а їхній смак залишиться незмінним. Навіть за етикетом шампанське необхідно попередньо охолодити. То чому б не зробити це ефектно і вишукано?

На що звернути увагу під час вибору відра для охолодження

Якщо ви вирішили відро для шампанського купити для власного бару, то можна орієнтуватися на свої вподобання. Можна підібрати цей аксесуар в Україні під стиль оформлення будинку чи зупинити свій вибір на класиці з іржостійкої сталі. Важливими також є такі характеристики:

  • Бренд. Краще обирати всесвітньо відомих виробників, які добре себе зарекомендували. Зазвичай такі вироби більш якісні та довговічні.

  • Зовнішній вигляд. Дизайн аксесуара надзвичайно важливий. Відра для льоду та шампанського мають прикрашати стіл, підходити до основного посуду та сервірування.

  • Матеріал. Найчастіше користувачі купують відерця з металу, проте є надзвичайно елегантні моделі з кришталю. Вони не так довго підтримують потрібну температуру, проте мають фантастичний вигляд на столі.

  • Габарити. Розмір необхідно обирати, зважаючи на цілі використання. Оптимальним варіантом для однієї пляшки є відро об’ємом 2,5–4 літри. Проте для вечірок краще вибирати моделі, розраховані на більшу кількість шампанського.

  • Наявність ручок. Цей елемент забезпечує додатковий комфорт під час використання. За допомогою ручок відерце легко транспортувати без ризику обморозити собі руки.

Якщо ви шукаєте відро для шампанського на подарунок, то варто звернути увагу на преміальні моделі з унікальним дизайном, що стануть справжньою окрасою сервірованого столу. У магазині Fama можна купити ексклюзивні відерця від іменитих брендів. У наявності вишукані преміальні набори з келихами. В асортименті зібрані лише найкращі варіанти, які високо оцінюють люди з хорошим смаком.

Чacті питaння пpo Відра для льоду та шампанського