Гаманці

Eva Solo декантер для охолодження вина Детальніше

Ексклюзивні гаманці

Гаманці завжди будуть купувати там, де існують гроші, а значить скрізь і постійно. Вони прийшли до нас з території сучасної Туреччини. гаманці знайшли свою нинішню зовнішність порівняно пізно, в період епохи Відродження.
В Україні асортимент гаманців представлений безліччю різновидів, з яких варто згадати такі моделі як:
1. Breast wallet - ексклюзивні гаманці для нагрудної кишені. Вони досить великі, тому банкноти не згинаються. Місце зберігання - внутрішня нагрудна кишеню піджака або портфель. Варіант для поціновувачів класичного гардероба.
2. Bi-fold wallet - популярні брендові гаманці , в яких купюри складені навпіл. Конструкція стандартна: відділення для купюр і карток, а іноді і окремо для монет. Доповняє класичний образ, а також урізноманітнює образ в стилістиці casual.
3. Tri-fold wallet. Цей гаманець має 2 вигини. Він не застосовується, якщо мова йде про транспортування великої кількості купюр, які сильно деформує. Під пластикові карти розроблена вертикальна компоновка відділення.
4. Money clip, якого також називають затискачем для грошей. Це доречна альтернатива у випадках відсутності верхнього одягу і піджака. Він не має місця для монет і карток, але дивує своєю дорожнечею і матеріалами.
5. Front pocket wallet - кардхолдер, що включає зажим для купюр. Він придатний для зберігання грошей і карток.

Портмоне або гаманець?

Інтернет-магазин гаманців Fama також пропонує дорогі портмоне . Між цими двома категоріями існує умовна різниця: портмоне є гаманець невеликого розміру на кілька відділень, в яких зберігаються як гроші, так і документи. Сутність гаманця як маленької сумочки полягає в носінні і зберіганні готівки.
Тобто, ці два аксесуари відрізняються:
1. Розміром: гаманець в цьому плані більше, а в портмоне купюри зберігаються, як правило, в зігнутому вигляді.
2. Адресатом: портмоне можуть використовувати і жінки, і чоловіки, в гаманець - виключно жіночій виріб.
3. Складом: всі без винятку гаманці мають відділення для зберігання дрібниці, а от портмоне його мають в дуже рідкісних випадках.
4. Конструкцією: в гаманцях присутня загальна застібка, в портмоне її немає.
5. Оформленням: в порівнянні з гаманцями, портмоне строго дотримуються правил в питаннях кольору і оздоблень.
6. Матеріалом: флагман портмоне - це шкіра, гаманців - найрізноманітніші матеріали.

Зручна і проста купівля

Купить гаманець або портмоне в Києві або замовити елітні портмоне з інтерактивного каталогу Fama легко і зручно. Асортимент магазину представлений гаманцями різної стилістики, зажимами для грошей і портмоне від іменитих виробників, відомих у всьому світі. Вартість кожного окремого примірника формується:
- матеріалами;
- розмірами;
- оздобленням;
- дизайном і декором.
До кожної моделі вказана ціна , детальний опис властивостей і характеристик, є додаткова інформація про виробника.

Чacті питaння пpo Гаманці