Картини з дерева

Чудові авторські статуетки Зигури Н.А! Детальніше

картина из дереваЛюди завжди цінували деревину, вважали її улюбленим матеріалом для творчості, через що картини з дерева не перестають бути затребуваними і цінними. Дуже навіть до речі інтернет магазин «FAMA» пропонує великий вибір оригінальних виробів для інтер'єру, які високо ставить будь-естет. Порадує і ту обставину, що дерев'яні картини можна замовити просто шляхом переходу на сайт компанії.

З чого можна вибирати

Та частина електронного каталогу, де широко представлені картини з дерева на стіну, просто приголомшить масою несхожих один на одного героїв, різноманітних сюжетів і технік, які роблять творіння унікальними. Притому, їх реалістичність і відчуття вдало схопленого моменту полягає не тільки в портретному схожості з живими людьми, а й в переданому настрої, характері, атмосфері зображення. Переконатися в сказаному допоможуть персонажі і життєві ситуації біблійних часів, інших років і століть, а також сучасності. Як приклад послужать такі ексклюзивні роботи:

 - Біблійний David - картина дерева, яка змушує по-новому поглянути на вічні цінності і цифровизацию 21 століття. Особливо вражає тут ефект «чорного дзеркала», незрівнянна деталізація і вихід за межі повсякденності.

 - Лик Мерилін Монро, на якому так виразно проступає не тільки зовнішня краса, а й талант актриси, її духовна глибина.

 - "King Freddie" - аналог, який зображає легендарного Ф.Меркьюрі, де буквально прочитується талант, яскрава харизма і глибина думки, які накладаються на зовсім не просту долю.

 - "Zeus XXI" - полотно в абстрактному стилі, концепція якого в усвідомленні свого призначення в світі і новий погляд на цілком звичні предмети.

 - 3D-репродукція Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану» та ін. Робіт.

Трохи про матеріали

Вигідним доповненням віртуозною роботи, якої славляться всі подарункові сувеніри «FAMA», є екологічність матеріалів, їх природний малюнок, колір і фактура, сповнена сонячним теплом, світлом та природного енергетикою.

Прийоми, які виділяють картини серед аналогів

«Зупинися, мить, ти прекрасна», - вигукнув майстер і, буквально вдихнув життя в майстерне зображення. Виробника завжди дізнаються по почерку, баченню і способу подачі сюжету. Але коли мають на увазі дерев'яні картини на стіну, то мають на увазі ще й такі способи додання унікальності:

  •     - Використання дзеркальних елементів;
  •     - Авторська дизайнерська техніка, яка гарантує максимальну точність передачі енергії і оригінальних тонкощів образу;
  •     - Дріппінг, з якими отримання запланованого ефекту досягається за рахунок крапель, бризок і плям пролитої фарби;
  •     - Друк за допомогою спеціальних струменевих принтерів;
  •     - Каліграфія, що надає картині експресивності;
  •     - Флокування - технічний прийом у вигляді нанесення на поверхню волокон хімічно обробленого текстилю.

Поєднання різних способів або перевагу якогось конкретного, робить кожен віп подарунок єдиним у своєму роді. А якщо має місце серія, то обов'язково лімітована.

Крім того, бажання купити ідеальне творіння змушує звернути увагу на контрасти і гармонійне доповнення одного кольору іншим. Таким прикладом є особа Давида, де завершеність композиції залежить від гармонійного поєднання лаконічних сірих відтінків із золотою сльозою.

Купуючи дорогі подарунки, клієнт може повністю розраховувати на високий рівень виготовлення як щодо якості та зносостійкості, так і майстерності передачі емоцій і настроїв. Приємним сюрпризом також стане доставка по Києву і всім областям України

Чacті питaння пpo Картини з дерева