Антикварні статуетки

Сортувати по:
Механічне напольні ваги для зважування людей Детальніше

Антикварні Статуетки на подарунок

антикварная статуэткаАнтикварні статуетки на подарунок створять особливу атмосферу, яка властива старовинним речам. Вона простору додасть колоритність, підкреслить стильове рішення. Статуетки на подарунок - це екскурс в історію, своєрідний етнографічний етюд. Старовинний фарфор передає розвиток, вдосконалення майстерності, технологій. Він є натхненням для знайомства з естетикою минулого. Антикварні статуетки створюють особливий інтерес у поціновувачів старовини.
Старовинні статуетки є презентом статусним. Вони висловлюють вдячність дарувальника, його повагу, захоплення людиною, для якого призначена така річ. Дуже часто антикварні порцелянові статуетки бувають в єдиному екземплярі. В такому випадку вони представляють особливу цінність, незмінно порадують колекціонера. Піднести статуетки антикваріату можна керівнику, друзям і колегам, які цінують старовину і мистецтво, а також рідним.

Подарунки по призначенню.

На який випадок дарувати ексклюзивні сувеніри. Приводом для цього може бути:

  •     Ювілей;
  •     Весілля;
  •     Торжество;
  •     Іменини;
  •     Знаменна дата.

Презент підбирається в залежності від того, кому підноситься цінна річ.

- Жінкам з тонким почуттям стилю і смаку особливо припадуть до смаку такі дорогі подарунки. Вони довго зберігаються, передаються у спадок.

- Чоловікам сподобається, безумовно, старовинний ексклюзив, який представляє матеріальну цінність.

- Колекціонерам. У радянський період вироби з порцеляни користувалися великою популярністю. Старовинні моделі СРСР дуже цінуються всіма колекціонерами. Це фігурки, що зображують казкових знаменитих персонажів, героїв фільмів, також, випущені малим тиражем.

- Співробітникам компанії. Антикваріат призначений для споглядання, в першу чергу, також він підкреслює інтелект власника.

- Солідним людям. Відчуття смаку, розуміння цінності речей, стилю приходить з віком. Антикварна річ - відмінний віп подарунок забезпеченим персонам до урочистої нагоди.

- Богемним особистостям. Великою популярністю користуються подарункові сувеніри у модельєрів. Така річ привнесе в інтер'єр кімнати неординарне рішення, родзинку.

- Фотографам раритет принесе естетичне задоволення, також може прикрасити їх творчу студію. Знімки мають особливу атмосферу з фоном старовинних речей.

У Києві якісний, неординарний, красивий презент можна купити на сайті інтернет-магазину подарунків. Пропонується великий вибір сувенірів антикварних, які можна піднести будь-якій людині. Кожен може знайти тут старовинний предмет на свій смак.

Чacті питaння пpo Антикварні статуетки