Антикварні Статуетки на подарунок

Детальніше

антикварная статуэткаАнтикварні статуетки на подарунок створять особливу атмосферу, яка властива старовинним речам. Вона простору додасть колоритність, підкреслить стильове рішення. Статуетки на подарунок - це екскурс в історію, своєрідний етнографічний етюд. Старовинний фарфор передає розвиток, вдосконалення майстерності, технологій. Він є натхненням для знайомства з естетикою минулого. Антикварні статуетки створюють особливий інтерес у поціновувачів старовини.
Старовинні статуетки є презентом статусним. Вони висловлюють вдячність дарувальника, його повагу, захоплення людиною, для якого призначена така річ. Дуже часто антикварні порцелянові статуетки бувають в єдиному екземплярі. В такому випадку вони представляють особливу цінність, незмінно порадують колекціонера. Піднести статуетки антикваріату можна керівнику, друзям і колегам, які цінують старовину і мистецтво, а також рідним.

Подарунки по призначенню.

На який випадок дарувати ексклюзивні сувеніри. Приводом для цього може бути:

  •     Ювілей;
  •     Весілля;
  •     Торжество;
  •     Іменини;
  •     Знаменна дата.

Презент підбирається в залежності від того, кому підноситься цінна річ.

- Жінкам з тонким почуттям стилю і смаку особливо припадуть до смаку такі дорогі подарунки. Вони довго зберігаються, передаються у спадок.

- Чоловікам сподобається, безумовно, старовинний ексклюзив, який представляє матеріальну цінність.

- Колекціонерам. У радянський період вироби з порцеляни користувалися великою популярністю. Старовинні моделі СРСР дуже цінуються всіма колекціонерами. Це фігурки, що зображують казкових знаменитих персонажів, героїв фільмів, також, випущені малим тиражем.

- Співробітникам компанії. Антикваріат призначений для споглядання, в першу чергу, також він підкреслює інтелект власника.

- Солідним людям. Відчуття смаку, розуміння цінності речей, стилю приходить з віком. Антикварна річ - відмінний віп подарунок забезпеченим персонам до урочистої нагоди.

- Богемним особистостям. Великою популярністю користуються подарункові сувеніри у модельєрів. Така річ привнесе в інтер'єр кімнати неординарне рішення, родзинку.

- Фотографам раритет принесе естетичне задоволення, також може прикрасити їх творчу студію. Знімки мають особливу атмосферу з фоном старовинних речей.

У Києві якісний, неординарний, красивий презент можна купити на сайті інтернет-магазину подарунків. Пропонується великий вибір сувенірів антикварних, які можна піднести будь-якій людині. Кожен може знайти тут старовинний предмет на свій смак.

Чacті питaння пpo Антикварні статуетки