Підвіски на шию

Wild & Soft Детальніше

ПодвескаЯкий подарунок вразить та порадує будь-яку дівчину? Звичайно це підвіски з діамантами, що ніколи не втрачають своєї принади і актуальності. Підвіски на шию можуть підкреслити красу та почуття стилю своєї володарки. Наш магазин пропонує до замовлення справді ексклюзивні дорогі подарунки. І підвіска на шию буде розкішним вибором, який і без слів підкреслить ваше ставлення. Це, безумовно, віп подарунок, що підходить для самого урочистого випадку. Але і без приводу цей подарунок сам по собі стане приводом для щастя та свята. До того ж, це не просто золоті та срібні підвіски, це абсолютно особливі, не порівнянні з поширеними виробами. Навіть золота підвіска може бути досить нудною річчю, якщо вона банально виконана і схожа на сотні інших таких же. Але у нас ви не зустрінете таких прикрас. Кожна з підвісок, доступна до замовлення, має не тільки винятковий вигляд, але і свою передісторію. Така прикраса не залишиться непоміченою на шиї, але й не забере всю увагу на себе. Вони створені, щоб виділити та продемонструвати вишуканий смак та бездоганний образ.

Підвіски на шию носять на довгих та коротких ланцюжках, шкіряних шнурках і навіть прикрашають ними класичні намисто. Об'ємний золотий кулон вдень виглядатиме трохи химерно і більше підійде до вечірньої сукні. А ось кулони зі срібла, чудовий варіант для денного образу. Ви виглядатимете шикарно, і в той же час елегантно.

Цього року, як і раніше, в моді багатошаровість, але не варто носити відразу і золоті та срібні підвіски. Достатньо ланцюжка з підвіскою і без неї, або дві витончені підвіски, що поєднуються між собою, на ланцюжках різної довжини. Також, у тренді ультра довгі ланцюжки, опера чи ларіати, з кулоном із золота чи срібла. Чудово виглядають як у діловому стилі, так і витонченому вечірньому. Підвіска для них має бути досить об'ємною та важкою. Витончена та маленька підійде для ланцюгів маленької та середньої довжини.

У більшості випадків підвіска здатна повністю прикрасити собою ваше вбрання і не вимагає додаткових прикрас, але сережки гвоздики відмінно впишуться. І найголовніше не відволікатимуть погляд від вишуканої підвіски чи кулона.

Тут ви знайдете підвіски не тільки для чоловіків, а й жінок. Італійський бренд Baraka це незвичні поєднання матеріалів та вишуканість виконання. Кожна їхня колекція це абсолютно окремі твори справжнього мистецтва, неповторні та прекрасні.

Такий віп подарунок можна зробити як якійсь дорогій для вас людині, так і собі, адже ви гідні всього найкращого. У будь-якому випадку це прекрасне придбання, яке не втратить з часом свій шик.

У нашому інтернет-магазині у м. Київ можна придбати:

  •     - золоті підвіски
  •     - срібні підвіски
  •     - кулони із золота
  •     - кулони зі срібла
Чacті питaння пpo Підвіски