Посуд для кави

Перше видання Києво-Печерської Лаври Детальніше

Посуда для кофеКава в сучасному суспільстві вже давно перестала бути просто напоєм. Сьогодні це набагато більше: зустріч давніх друзів та можливість зробити вигідну ділову пропозицію, затишна розмова з коханою чи ситуація, яка познайомить тебе з новими перспективами. Так чи інакше, необхідно бути готовим зустріти таку ситуацію у всеозброєнні. Тобто - з відповідним посудом. Посуд для кави на подарунок - це чудова ідея для людей різного віку, статі, професій та інтересів.

Посуд для кави - різновиди та деталі вашого вибору

Багато любителів кави відзначають, що від ємності, в якій подається цей популярний напій, також залежить його смак та аромат. Низька теплопровідність і висока якість матеріалів, що використовуються при створенні такого посуду, забезпечать найкращі смакові враження, без домішок - тільки кава. Для цього відмінно підходять фарфор та кераміка, скло та срібло. Який асортимент подібних товарів?

Кавові чашки - найпопулярніші та широко використовуються як подарунок виробу. В даному випадку важливо розуміти, для якого виду кавового напою ви їх купуєте. Традиційні чашки для еспресо мають свої особливості: товсті стінки та закруглені краї. Їх ємність зазвичай варіює між 45 і 90 мл. Чашки для капучіно відрізняються розширеною верхньою частиною для рівної пінки, а чашки для латте - найбільші та місткі (замість них часто використовують спеціальні склянки).

Кавоварки та турки - традиційні та сучасні прилади для приготування кави, кожен з них має своїх прихильників.

Чайники-кавники - традиційний елемент сервізу, в якому має поміститися саме та кількість кави, яка потрібна великій або маленькій компанії, що розпивають. Для тривалого зберігання тепла сучасні чайники трансформуються в термо глеки, які можна брати із собою на природу. Це дуже корисний і вартий віп подарунок.

Сервізи для кави та чаю, з додатковими елементами - цукорницями та вершками, блюдцями та приладами для десертів. Жодна звана вечеря не обійдеться без такого набору.

Подарункові сувеніри в нашому магазині - це ексклюзивні вироби із платини, срібла та інших дорогих матеріалів, фірмовий сучасний посуд та старовинні сервізи зі Швеції чи Німеччини. Це брендові дорогі подарунки, які зроблять побут кожного свого власника – затишним та комфортним. Каталог оновлюється та збільшується для того, щоб задовольнити запити всіх наших вимогливих клієнтів.

Придбати бажаний товар у місті Київ та інших містах України можна, замовивши його через кошик на нашому сайті або оформивши покупку по вказаному ліворуч телефону.

Чacті питaння пpo Посуд для кави