Роберт Ґрін

. Детальніше

Роберт Грін

Роберт Грин Роберт Грін - це американський письменник-публіцист. Його книги з психології, механізмах функціонування влади в політиці і суспільстві користуються великою популярністю. У них відображені особливості стратегічного мислення, закони зваблювання.

Книга «48 законів влади» в США стала бестселером, вона продана в кількості примірників більше 800 тисяч. Переведена на 21 мову. У ній блискуче сформульовані і підкріплені цікавими, несподіваними історичними фактами жорсткі, жорстокі закони поведінки влади. Ви зможете без праці розпізнати, що стоїть за словами та вчинками сильних світу цього і «маленьких» начальників, що вони ретельно намагаються приховати. Роберт Грін «48 законів влади» може стати настільною книгою тим, хто хоче вивчити науку управління людьми, використовувати безпомилково людські слабкості, щоб досягти своєї могутності.

Роберт Грін «Майстер гри» - ця книга вчить залишатися завжди впевненим в результаті, з будь-якої події отримувати користь. Автор, розкриваючи свої таємниці методів і технологій, розповідає, як перетворити чужі помилки в свій успіх, навчаючись, при цьому на своїх власних. У книзі ви знайдете не просто хороші поради, вона дає вчинені рекомендації як стати лідером, домогтися намічених результатів.

«Закони людської природи» - новинка, що вийшла в 2021 році. Дослідник психології соціуму Роберт Грін в ній розповідає про механізми людських відносин, їх колосальному вплив на долі людей. Природа поведінки людини набагато багатогранніше і складніше, ніж вона бачиться з першого погляду. Описано 18 особливостей, властивих кожній людині. Книга вчить, як протидіяти агресивності, нарцисизму, зарозумілості, не попадатися на манипуляторские виверти. Висновки підкріплені прикладами з життя знаменитостей.

«33 стратегії війни» - книга розповість, як знайти вихід зі складного становища, прийняти вірне рішення. Способи ведення війни мають непохитною логікою: якщо ви щось хочете, прагнете до чогось, то повинні мати готовність битися за це. Завдяки володінню стратегічним мистецтвом війни ваше життя стане більш мирним, спокійним і плідною. Ви зумієте здобувати перемоги без насильства.

Книги з психології допомагають:

  •      - Поліпшити своє життя;
  •      - Привнести в сімейне життя гармонію;
  •      - Уникнути вигорання;
  •      - Позбутися від зайвого.

Купити книгу пропонується на сайті. Такі ексклюзивні подарунки можна піднести не тільки людині, котра захоплюється психологією, а й будь-кому, хто хоче стати значущим в суспільстві. Дорогі подарунки у вигляді книги ви можете піднести чоловікові або жінці, співробітнику по роботі або свого керівника, адже книга - це ознака інтелігентності. Книга - віп подарунок, так як цінно її зміст.

У Києві подарункові сувеніри представлені у великому асортименті, які можна купити на сайті подарунків.

Чacті питaння пpo Роберт Ґрін