Гобелени

ГобеленГобелени здавна були показником розкоші і пишноти багатих інтер'єрів. Вишукані настінні гобеленові картини ручної роботи із зображенням пасторальних сцен з життя, химерних орнаментів, небачених міфічних тварин створювали затишок, наповнювали теплом середньовічні холодні палати палаців і теремів.

Невблаганний час не зміг забрати в небуття прихильність людей до гарних картин з перехресним переплетенням різнокольорових ниток. І сьогодні гобелени на стіну користуються не меншим попитом ніж в епоху королів і екзальтованих цариць.

Fama - це справжній ярмарок краси, ексклюзивні, дизайнерські, елітні товари та яскраві незрівнянні емоції. Наш інтернет-магазин пропонує справжні шредери, різноманітного дизайну, розміру та змісту, які стануть дорогим подарунком для найближчих людей.

Яскраві гобелени бельгійської фабрики Flanders Tapestries і французького виробництва Jules Pansu внесуть благородство в інтер'єр, створять атмосферу аристократичності і спокою. Віп подарунки, виконані в техніці гобелен, стануть незабутнім даром керівнику, рідним і близьким. Гобеленові картини або шикарні подарункові сувеніри доречні до будь-якого сімейного торжества, ювілею та свята.

Витончені вироби вдало впишуться і пожвавлять урбаністичний стиль міських квартир і кімнати заміського будинку оформлені в жанрі кантрі. На нашому офіційному сайті можна придбати оригінальні гобелени із зображенням сучасних будівель і з монументальними будівлями відображають далеку історичну архітектуру.

Переваги нашого інтернет-магазину

 ➤ Великий асортимент товару; унікальні гобелени, художні полотна авторські картини з каменю, дерева, шовку кераміки і скла.

Подарункові набори, книги, статуетки та товари для кабінету, вітальні, більярдної і бару. У нас можна купити безліч інших красивих, точаровательних предметів високого мистецтва і прикладного ремесла - речі які не втрачають цінність, а з часом стають раритетом.

 ➤ Всі гобелени виготовлені з якісних зносостійких матеріалів. Вироби найтоншої ручної роботи і фабричного виробництва не втрачають насиченість фарб, міцні і не схильні до стирання.

Дорогі подарунки стануть освідченням у коханні, даниною поваги, довго будуть нагадувати про знаменну дату. Це цінні предмети які можна передавати дітям у спадок.

У нашому каталозі знайдете презент на будь-який смак, з яким буде радий навіть найдосвідченіший людина. Будь-який вподобаний екземпляр можна замовити в режимі онлайн і ми доставляємо покупку за вказаною адресою в Києві і по всій Україні.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Гобелени