Оригінальний ретро телефон на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 3 товарів

Ретро телефони: оригінальна деталь інтер’єру

ретро телефон Якщо вам подобаються вінтажні аксесуари, ви можете додати до свого інтер’єру ретро телефони. Вони стануть яскравою деталлю, яка буде привертати увагу гостей та виділяти найкращі дизайнерські рішення в оздобленні приміщення. Ці унікальні предмети також часто використовують як оригінальні подарунки. Хочете вибрати ідеальний варіант для себе чи близьких? Ми можемо запропонувати дві цікаві моделі. 

Вінтажний телефон 1950-х років від Crosley

В американських фільмах часто можна побачити платні таксофони, встановлені в кафе, барах, готелях та інших закладах. Компанія Crosley, відома своїми вініловими програвачами, відтворює ці стаціонарні телефони. Її продукція повністю функціональна — пристрої можна підключати до лінії зв’язку, щоб здійснювати дзвінки.

Коли ви вибираєте подарунок начальнику, другу чи близькій людині, на перший план виходять саме декоративні властивості. Вінтажний аксесуар має такі особливості:

  • робочий механізм оплати, розрахований на приймання монет номіналом 5, 10 і 25 центів;

  • кнопкову систему набору номера;

  • декоративний диск із пружиною, що обертається та автоматично повертається у вихідне положення;

  • бічний тримач для слухавки. 

Телефон раритет виготовлено з оригінальних матеріалів — іржостійкої сталі та бакеліту. Останній — це міцний твердий пластик, який був дуже популярним у 1950–1960 роках. Пристрій може встановлюватися на будь-якій рівній поверхні: на столі, комоді чи тумбочці. У ньому також передбачені кріплення для підвішування на стіну. Виробник пропонує дві моделі, виконані в чорному та блакитному кольорі. Завдяки цьому ви легко підберете аксесуар для будь-якого інтер’єру, незалежно від колірної гами чи стилю оздоблення. 

Антикварний телефон виробництва Франції

Шукаєте старі телефони на подарунок? Обов’язково зверніть увагу на цю унікальну модель. Пристрій було виготовлено в кінці 1960-х років у Франції. Проте він є точною реплікою перших систем зв’язку початку XX сторіччя. Це ідеальний подарунок начальнику, який захоплюється сучасною історією. 

Такий антикварний телефон існує в Україні в єдиному екземплярі, адже він був виготовлений за індивідуальним замовленням. Над його відновленням дбайливо працювали майстри-реставратори, які зберегли оригінальне оздоблення. Пристрій має важку основу з позолоченої бронзи. Слухавка прикрашена декоративною панеллю з полірованого дерева. Завдяки цьому він стане чудовим презентом на день народження для успішної людини, яка любить ексклюзивні речі. 

Ще один привід купити цей вінтажний аксесуар — його повна функціональність. Старовинний телефон також можна використовувати для зв’язку, якщо в цьому виникне потреба. Такі оригінальні подарунки не просто слугують статичним декором. За їхньою допомогою ви можете вражати своїх гостей використанням незвичайної техніки в побуті.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Ретро телефони