Раритетна Кераміка на подарунок

Вічні олівці Pininfarina Детальніше

Раритетная керамика в подарокРаритетна кераміка - являє собою виріб з глини, що поєднувалася з різними мінеральними добавками, після чого заготовку піддають термічній обробці в спеціальній печі при високих температурах. Серед керамічного матеріалу в залежності від складу вихідної сировини в результаті можна отримати: напівпорцеляна, майоліки, фарфор, фаянс, гончарну кераміку. Для декорування виробів застосовуються техніки: рельєфних прикрас, живопису, Деколи, трафарету, шовкографії і не тільки.
Історія кераміки датується тисячами років будучи невід'ємною частиною повсякденного життя, проте кераміка вже не тільки предмет для побуту, але і ексклюзивний винахід з якого майстрам з усього світу вдалося створити справжні витвори мистецтва.

Особливості віп подарунка з кераміки:

Раритетная керамика в подарок- унікальність кожного твору;
- відмінна можливість висловити свою повагу;
- може прикрасити будь-який інтер'єр;
- з часом цінність збільшується;
- спонукає до творення.
Серед дорогих подарунків з кераміки особливою популярністю користуються вази ручної роботи, керамічні свічники, тарілки, сервізи, подарункові сувеніри, маски і навіть керамічні картини.
Деякі вироби можуть бути особливо непересічними і таємничими, заворожуючими своєю структурою, грою фарб і світла, тривимірною структурою, емаллю, що виражають майстерну винахідливість і надають виробу якусь магічну силу. Однозначно кожен любитель мистецтва знайде своє індивідуальне і зрозуміє таїнство оформлення за своєму.
Ідея купити раритети з кераміки повністю себе виправдовує адже багато людей втомилися від звичайних буденних подарунків, а вироби з кераміки мають широкий естетичний потенціал, матеріал легко піддається обробці, але тільки в руках що володіють усіма тонкощами майстерності будучи відкритими до творчості готові створити щось від себе. Представлені до продажу товари можуть стати відмінним подарунком як для звичайних людей, так і для любителів колекціонувати рідкісний антикваріат, представлені на сайті роботи виконані в одиничних екземплярах не маючи аналогів у всьому світі.
У колекції магазину можна знайти не тільки вироби майстрів міста Київ, а й авторів з-за кордону.

Чacті питaння пpo Раритетна кераміка