Керамічні вироби

Параметри

Ви вибрали: 48 товарів

Сертифіковані автографи знаменитостей і видатних особистостей Детальніше

Особлива аура дорогих подарунків

 Керамические изделия в подарок    Який повинен бути інтер'єр? Багатий або дорогий, простий або вишуканий? На це питання немає відповіді, так як немає канону абсолютної краси. Але оточуючий  кожного простір, має бути близьким по духу, відображати персональне уявлення про красу і емоційний комфорт. А ще інтер'єр не повинен бути статичним, він повинен рухатися, грати, а значить жити.
      Наш інтернет-бутік Fama Presents пропонує купити оригінальні керамічні вироби, які відіграють важливу роль в інтер'єрі - це концептуальна закінченість простору, стильний акцент і можливість різноманітного декорування. Ексклюзивні предмети інтер'єру наповнюють приміщення життям, яскравими фарбами і особливим настроєм.
     Керамические изделия в подарок Вся колекція кераміки, представлена ​​в магазині, відноситься до розряду аксесуарів, які не кричать про гроші, але, в той же час, просочені ними. Fama Presents пропонує вибрати витончену штучку для себе або для віп-подарунка людям, у яких все є. Кожен елемент автентичний і самодостатній у своїй досконалості.
• Плитка підставка для парасольок, виконана з білого фарфору, внесе "живий" акцент і елемент дитячості в строгий інтер'єр. Вона змінить сприйняття простору, заповнить порожнечу і може бути як самостійним аксесуаром, так і використовуватися для розміщення не тільки яскравих парасольок, але і постановки живих букетів, різноманітних сухих композицій з квітів, гілок, лозин і ін.
• Порцеляновий посуд від італійського виробника Seletti - ідеальна для кави і чаювань. В основу дизайну кожного предмета закладена певна незавершеність. Складається враження, що чашки, цукорниці і заварники чайники починав робити один майстер, а закінчував інший. Такий нестандартний підхід і пустощі до виробництва класичної посуду приносить свої плоди - життєрадісна практичність стає дорогим подарунком для незвичайних людей.
• Порцелянові статуетки у вигляді черепа мають філософський підтекст. Вони завжди будуть нагадувати сильним світу цього, що життя швидкоплинне, і необхідно правильно розставляти акценти в ньому.
    Є важливі деталі інтер'єру, які визначають рівень дизайнерського проекту, його статус, задають тон. Тому, якщо необхідний рівень класу "люкс", то наш бутік - це те, що потрібно. Вибирайте і купуйте подарункові сувеніри в Києві - в них вкладено неповторний шарм і скромна чарівність буржуазії.

Чacті питaння пpo Керамічні вироби