КНИГИ ПРО РОСЛИНИ

Дорого і ексклюзивно оформлена книга про рослини стане прекрасним подарунком будь-якій людині.

Книга о растениях в подарокКнига завжди була одним з найбільш затребуваних і популярних варіантів при виборі дорогого подарунка для людини інтелігентної з неабиякими потребами в щоденному читанні. Сьогодні, незважаючи на все наростаючу популярність електронних книг, їх друковані попередники позицій не здають, особливо, коли мова йде про ексклюзивний презент - книгу про рослини, що містить унікальні відомості про їхню корисність, інструкції з розведення дерев і кущів, ягід і овочів, квітів з професійними рекомендаціями про вибір місця посадки, її часу, грамотному догляду та збереження врожаю
Книга про растения в подарок Кожна з пропонованих магазином книг про рослини, будь то оброблювані в саду / городі для споживання в їжу або декору або ж лікувальні трави, відрізняється:
 - винятковою змістовністю, інформативністю, пізнавальністю;
 - високохудожнім оформленням, безумовно дозволяє використовувати її в якості віп подарунка для людини будь-якого соціального статусу, статі і віку;
 - універсальністю (недарма ж книга вважається найбільш безпрограшним класичним презентом);
 - корисністю і практичністю (що містяться в книзі відомості допоможуть в зміцненні здоров'я, профілактиці ряду захворювань).
Деякі з представлених каталогом магазину книг про рослини, їх застосуванні в народній медицині, здорової кулінарії, побуті є репринтами старовинних рукописів, перше видання яких в друкованому вигляді було здійснено близько півтора століття тому. Їх суворе, лаконічне по дизайну, сучасне оформлення вміло підкреслено використанням в обкладинці рельєфного блинтового і позолоченого тиснення по якісній шкірі, холітенів, крейдованого паперу, високою якістю поліграфії.
Ставлячись до категорії подарункових сувенірів, унікально оформлена вручну книга про рослини, крім пізнавальної, несе в собі ще й функцію декоративну. Вона стане чудовою прикрасою інтер'єру будь-якої домашньої бібліотеки. Її покупку в Києві краще здійснити в спеціалізованому магазині, співробітники якого забезпечать кожну книгу презентабельним чохлом з оксамиту, іншого благородного матеріалу, що підкреслює статусність подарунка.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Рослини