Оригінальні декоративні тарілки на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 46 товарів

Freitas & Dores (Португалія, ручна робота) Детальніше

Декоративні тарілки: подарунок зі смаком

Декоративні тарілкиЯк правильно вибрати подарунок шефу чоловікові? Це питання завжди актуальне, адже презент має відповідати правилам ділового етикету й водночас бути цікавим та цінним для отримувача.

Не хочете дарувати чергову пляшку елітного віскі? Вихід є — це декоративні тарілки на стіну!

Декоративні тарілки — статусний подарунок преміумсегмента

Декоративні настінні тарілки — продумані, доречні й, головне, оригінальні подарунки для керівників завдяки таким численним перевагам:

  • Лаконічна естетика. Декоративні тарілки прикрасять інтер’єр офісу, додавши йому унікальності та витонченості.

  • Персоналізація. Завдяки універсальності виробів і широкому асортименту ви можете вибрати декоративну настінну тарілку, яка відповідає смакам і вподобанням вашого боса. Такий підхід до вибору подарунка зробить його більш значущим.

  • Довговічність. На відміну від презентів, які можуть бути витратними чи тимчасовими, декоративні тарілки на подарунок  збережуть свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу й нагадуватимуть шефу про ваші робочі відносини та спільні досягнення. 

  • Доречність. Настінні тарілки зберігають баланс між професійним і не надто особистим, але суттєво виділяються серед інших безликих подарунків на зразок щоденників, органайзерів або ручок.

  • Символ успіху. Якщо вам потрібен подарунок з нагоди нових досягнень компанії, купити тарілки на стіну буде чудовою ідеєю. Вони нагадуватимуть босу про важливі моменти в житті колективу та підкреслять його особистий внесок.

Пам’ятайте, що, вибираючи подарунок для керівника, обов’язково слід враховувати його особисті вподобання, ваші стосунки з ним і внутрішні правила компанії. Вам необхідно вибрати те, що виразить вашу вдячність і не порушить професійні кордони. Із цим непростим завданням ідеально впораються оригінальні подарунки преміумсегмента.

Де замовити декоративні тарілки

Шукаєте вишуканий подарунок шефу чоловікові до дня народження, Нового року чи іншого свята? На допомогу прийде інтернет-магазин FAMA Presents!

FAMA — це місце, де ви знайдете оригінальні подарунки для керівників, колекціонерів, ділових партнерів або іноземних гостей. Тут на вас чекають витвори мистецтва, посуд, предмети декору, книги, монети, елітна канцелярія, раритетні вироби, прикраси тощо.

FAMA — перший інтернет-магазин в Україні, який запропонував клієнтам подарунки преміумсегмента. До того ж він став майданчиком для митців з усіх куточків країни. Замовляючи тут витвори мистецтва та інші вироби, ви отримаєте гарантію 100% автентичності.

Вам потрібно терміново вибрати та купити презент керівнику на день народження? Експерти FAMA допоможуть знайти ідеальне рішення для будь-якого приводу й бюджету та якнайшвидше організують безпечну доставку.

Для FAMA не існує нездійсненних завдань. Переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Чacті питaння пpo Декоративні тарілки