Книги англійською

Сортувати по:
Сокири і молоти ручної роботи Детальніше

Книга на английском в подарокКниги стають кращим подарунком для багатьох. Як художня, так і наукова література буде корисна для людини, яка цінує самоосвіту і постійно вчиться чомусь новому. У цьому каталозі Ви знайдете ексклюзивні видання книг англійською мовою.
Книга на английском в подарокПри виборі подарунка серед безлічі варіантів слід виділити переваги і недоліки кожного варіанта. Книги англійською - це віп подарунок, і вони нерідко стають хорошим презентом, тому що для них характерні наступні переваги:
Читання англійською мовою перебудовує мислення та робить його більш гнучким. Незвичайне навантаження дозволить перепочити від буденних завдань. Новий стиль мислення зробить будь-яку людину більш продуктивною.
Вивчення іншої культури. Читаючи класичну чи сучасну літературу, написану іноземними письменниками, можна пізнати хоча б частинку культури іншого народу.
Більш глибоке розуміння твору. Книги в оригінальному виконанні наповнені тими словесними зворотами, які передають тонкі ноти твору, і стануть «новим відкриттям» навіть в тому випадку, якщо книга вже була прочитана з перекладом.
Розширення кругозору. Кожен твір містить в собі життєвий урок, який нерідко робить поштовх до важливих роздумів. Завдяки прочитаному твору створюються нові ідеї і нові проекти, змінюється світогляд.
Вибираючи подарункові сувеніри, зупиніться на тих варіантах, які підійдуть людині, якій призначений подарунок, і стануть по-справжньому корисними. Класичні і сучасні книги англійською - це необхідний атрибут бібліотеки кожної сучасної людини, що прагне до саморозвитку і пізнання світу.
Вибирати дорогі подарунки варто з урахуванням вподпбань людини. Гарну колекцію можна поповнити особливим великим атласом світу або всесвітнім атласом віскі, які стануть перлинами великий збірки зі спеціальних видань незвичайних книг. Для того щоб купити книги англійською в Києві, виберіть вподобані книги англійською і додайте їх в корзину.

Чacті питaння пpo Книги англійською