Книги про бізнес на подарунок

Детальніше

Бізнес та економіка

книгаЯкщо ви шукаєте цінний і корисний подарунок керівнику, гарним вибором будуть книги про бізнес. Вони розповідають історії успіху, які подарували світові найвідоміші товари, бренди й винаходи. З них можна взяти цінні уроки, які будуть допомагати в реальній конкурентній боротьбі. Розповідаємо, на які жанри поділяється бізнес література та як правильно підібрати презент. 

Філософські трактати

Якщо ваш начальник проводить багато часу в роздумах і будує докладні багатокрокові плани, йому сподобаються книги з економічної теорії. Найкращими авторами всіх часів можна назвати:

  • Адама Сміта;

  • Джона Кейнса;

  • Йозефа Шумпетера;

  • Роберта Оуена;

  • Рональда Коуза та інших.

Проте не слід зациклюватися на класиках. Існує безліч книжок, які написані сучасними авторами-економістами. Якщо ви хочете вибрати саме такий варіант, орієнтуйтеся на праці нобелівських лауреатів останніх років. 

Бізнес та економіка тісно переплетені в сучасному світі. Більшість закономірностей можна перенести з макроекономіки на мікрорівень. Тому вивчення теорії дає чималу користь підприємцям і топменеджерам. Такий подарунок на день народження допоможе краще розуміти поточну ринкову ситуацію, особливості конкурентної боротьби й методики управління продуктовим асортиментом. 

Біографії

Героями стародавнього світу були полководці й імператори. Сьогодні ж великими людьми стають бізнесмени, здатні змінювати планету й людство. Книги про видатних особистостей розповідають нам історії Ілона Маска, Стіва Джобса, Біла Гейтса, Джорджа Сороса й Воррена Баффета. Усі вони зробили свій внесок у формування того світу, що ми бачимо навколо себе. 

Книги про видатних особистостей допомагають людям перетворювати свої таланти й навички на гроші. Вони вчать, як вести за собою оточення, використовувати власну харизму для укладення вигідних угод, розбудовувати особистий бренд. Такі оригінальні подарунки будуть корисними як для власників невеликих молодих стартапів, так і для досвідчених начальників, які ніколи не припиняють шукати нові шляхи до успіху. 

Поради й роздуми

Великий попит мають напівхудожні бізнес книги. У них викладені вигадані історії, створені на основі реальних подій. Такий формат подобається більшості людей, адже ця література легко читається, швидко засвоюється та викликає справжній інтерес. Якщо ви вибираєте подарунок керівнику, вам слід купити книги таких відомих авторів, як Роберт Кійосакі, Роберт Грін, Вільям Коен і Майкл Портер.

Досвід, отриманий з такої літератури, можна втілити в життя і в Україні. Сьогодні багато компаній співпрацюють із закордонними партнерами, а тому їхнім керівникам варто знати правила гри, що склалися в бізнесі міжнародних масштабів. Тому такі оригінальні подарунки будуть не просто цікавими для читання — вони дадуть реальну користь і покажуть найкоротший шлях до успіху.

Чacті питaння пpo Бізнес та економіка