Звʼязатися з нами:
пн. - нд. з 10:00 до 20:00


ЕЛІТНІ НОЖІ

. Детальніше

Ексклюзивні дорогі ножі на сьогоднішній день істотно зросли в якості комплектації і асортименті. Цей віп-сегмент ринку представлений самими різними ножами, різними матеріалами, формами, розмірами та функціями: кухонними, мисливськими, складними, туристичними, традиційними і фешенебельними. Найвідомішими країнами-виробниками елітних ножів стали Іспанія, США, Італія.
Перш ніж купувати віп ножі , варто визначитися з видом бажаного придбання: буде він складним, або фіксованим. В Україні особливою популярністю користуються саме перші типи ножів, які дозволяють не тільки отримувати поліфункціональність, але і користуватися зручністю, мінімалізмом, раціональністю вибору на користь складного ножа. Складними ножами користуватись доводиться не щодня, але завдяки своїм функціями це відмінні:
1. Допоміжні інструменти в побуті, поході, за містом.
2. Стильні статусні дрібнички для себе;
3. Презенти до дня народження;
4. Якісні, корисні, доречні аксесуари.
Вартість моделей для кожного з перерахованих варіантів коливається в залежності від функцій, матеріалів, зовнішності і виконання.

ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУКЦІЇ

До складу перших складних ножів входили закріплений на шарнірі клинок і дерев'яна рукоятка. Щоб така конструкція була міцнішою, майстри обрамляли передню голівку рукояті в метал. Цю просту і не дуже надійну конструкцію ще можна зустріти в сучасних ножах. Але слабку надійність даного типу видно по фіксації клинка у відкритому стані, а саме по зусиллю тертя в процесі фіксації клинка в рукояті. Дана конструкція одна з найстаріших розробок, своєрідна данина традиціям і культурі наших предків. Такі елітні ножі на клинку мають довгу шпору, спрямовану в бік, протилежний лезу. Цю ж систему можна побачити в конструкціях небезпечних бритв.
Брендові ножі можуть мати і більш вдосконалене оснащення: з плоскою пружиною, яка притискає кінець клинка і в відкритому, і в закритому стані. Звичайно ж, це стандартний робочий варіант, далекий від ідеалу, залежить від характеристик пружини і геометрії п'ят леза, які в кінцевому підсумку піддаються зношування і втраті вихідних властивостей.
Надійними складними ножами є баллісонгі. Ці конструкти складаються з двох половинок рукояті, між якими розміщується клинок. Відкривається такий ніж розворотом частин рукояті на 180 градусів. Щоб клинок затискався в потрібному положенні, даний тип ножів має спеціальний поперечний штифт.
Ще один тип конструктів - шарнірно-рамковий тип ножів. Це означає, що для обертання частин рукояті, використовуються шарнірні вузли різних площин. Але даний тип елітного товару загрожує повільністю відкриття конструкту, тому більш, активно застосовуються пружинні замки, з якими ніж відкривається і закривається одним рухом.
В Києві Ви також можете придивитися і купити ніж з лайнером - пружинним замком у вигляді плоскої пружинної пластини, яку кріплять всередину рукояті для стиснення клинка спеціальним виступом. Лайнер дозволяє регулювати глибину фіксації, насолоджуватися простотою конструкції, надійністю і її зносостійкість.
Асортимент каталогу нашого інтернет-магазину цими типами конструкцій елітних ножів не вичерпується. У нас можна замовити ножі найвідоміших марок і брендів, різних комплектацій, з багатим набором функцій. Від цього залежить ціна запропонованих варіантів, їх характеристики і сфери застосування.

Чacті питaння пpo Ножі