Ремені

Сортувати по:

ЕЛІТНІ РЕМНИ


В силу його значущості в загальному образі і враженні про людину, вибір ременя це особлива тема, яка вимагає граничної уважності і обізнаності. Адже за ременем людини можна легко визначити характер, настрій і головне - соціальний статус. Більш того, ремінь висловлює мужність, стиль і тверду життєву позицію.
Нова ера технократії не поколебіла сутність ременя в гардеробі чоловіка і його важливості. Як і раніше шлевок на класичному ремені дві (на пряжці і вільно пересувається), а модні ремені все такі ж варіативні і цікаві, ексклюзивні і оригінальні.

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД - ЗАПОРУКА ПРАВИЛЬНОГО ВИБОРУ


Ремені в своїх різновидах варіюються в діапазоні кількох узагальнених видів.
1. Дорогі елітні ремені для брюк - найпоширеніша і бажана категорія продукту. Вони примітні характерною шириною 3-3,5 см, строгим класичним дизайном, розробленим під ділові костюми.
2. Ексклюзивні ремені і для джинсів - casual варіант. Йому властива ширина близько 4 см і, звичайно, досить масивна пряжка.
3. Універсальні - затребуваний варіант, який відмінно доповнить casual look і урізноманітнює строгу класику. Ширина ременя оптимальна - 3,5 см.
Для гідного ременя майстри вибирають натуральну шкіру, злегка заокруглені краї, роблять якісну прокраску ребер і виконують з однотонного дорогого металу пряжку. В Україні популярністю користуються і деякі «вольності», коли комбінуються два метали, причому колір одного з них відбивається лише тонкою смужкою у вигляді додаткового тону, як підкреслення основного.
Ремінь бере активну участь в процесі створення чоловічого образу: шкіра змії, фактурні поверхні, тиснення, неординарні малюнки і кольори-все це не тільки «підтримка» штанів, а й елітний, харизматичний аксесуар, добре відомий діловим колам Києва .

 

 

ВАЖЛИВІ ЕЛЕМЕНТИ


багато в чому вибір ременя визначається його зовнішніми даними, які в свою чергу створюються деталями. Загальне правило тут - вдалий вибір залежить від якості матеріалу. Тому краще купити брендовий ремінь .
До переліку фурнітури для ременів входять металеві заклепки, імітація під пірсинг-прикраса, зубчики, піраміди, люверси, будь-які елементи з білого металу. Ці ремені користуються підвищеним попитом серед волелюбної і бунтарської аудиторії. Мода, як і раніше прихильна до вінтажних і блискучих тенденціях.
Простота, лаконічність, не викликає і невичурние зовнішність - це класичні ремені: елегантні, з точними формами і правильними лініями. Вони привносять в образ чоловіка строгість і стриманість, які завжди вітаються.
Правильно підібрані рядки і окантовки на ремені, роблять цей продукт добре поєднуваним з взуттям. Сьогодні дизайнери активно застосовують подвійні, одинарні, потрійні, пунктирні, паралельні і звивисті шви.
Головною деталлю ременя є пряжка:
- відкрита, проста пряжка - оптимальний варіант для людини з універсальною життєвою філософією;
- закрита пряжка , яка має якірець на зворотному боці;
- закрита пряжка, що має затиск, що виключає наявність дірок. Це функціональна розробка переважно для тканьових ременів;
- змінні.
Знаючи найголовніші властивості ременів, можна зробити правильну покупку - замовити вподобану модель брендових, дорогих ременів з каталогу інтернет-магазину Fama-presents. Ми представляємо виключно елітні речі від всесвітньо відомих виробників, надаємо повну інформацію про товар і його ціною .

 

 

 

 

 

Зараз переглядають
Чacті питaння пpo Ремені
 • 🤗 Де купити Ремені на подарунок?
  Елітні Ремені, Ви можете купити у нас на сайті: Fama.ua, а також, приходьте в наш Шоу-рум
 • 💰 Скільки коштують Ремені?
  Ремені на подарунок ціна від 11 090 грн до 11 100 грн
 • 😎 Які Ремені відносяться до преміум сегменту?
  ТОП-3 дорогих моделей категорії Ремені на Fama.ua - Пояс "Два півмісяці" від Yastreb
 • ❤️ Які Ремені найпопулярніші в 2023 році?
  ТОП-3 найпопулярніші моделі Ремені на сайті: Fama.ua - Пояс "Два півмісяці" від Yastreb