Карткові набори на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 12 товарів

Wild & Soft Детальніше

Карткові набори преміум сегмента

карткові набори Карткові набори гральних карт існують кілька століть і можуть бути використані більш ніж у тисячі різних сценаріїв гри — наприклад, одних тільки різновидів покеру нараховується понад дві сотні. Результатом шаленої популярності стало те, що деякі майстерні виготовляють гральні карти на замовлення в ексклюзивному оздобленні чи пакованні, залежно від уподобань конкретних покупців, а інші клієнти прагнуть купити цікаві готові карткові набори на подарунок або для себе.

Тематичний подарунок для прихильників азартних ігор

Хоча найпоширенішими є традиційні картонні чи пластикові вироби в досить скромному, але впізнаваному пакованні, найбільшу цікавість викликають ігрові карти преміальної якості. Їх можна сміливо презентувати на день народження людині з високим статусом: керівнику великої компанії, політику, зірці кіно чи представнику сфери креативних індустрій. Але так само гарантовано велике задоволення від такого подарунка отримає колекціонер або людина, яка щиро захоплюється цією старовинною грою та з вдячністю прийме в дар ще один набір.

Вишукані ігрові набори на будь-який смак

Дуже легко знайти ідеальні за всіма критеріями гральні карти, коли є з чого вибирати. Вироби преміальної якості можна розділити на кілька категорій, у кожній з яких є цікаві рішення.

Розглянемо, чим же вони відрізняються:

● Матеріал колоди. У статусних наборах використовуються карти як з картону, так і з пластику. Інші матеріали так і не отримали великого поширення. Додатково на поверхню карт наносять позолоту чи інше декоративне покриття.

● Комплектація. У коробці містяться дві колоди із сорочками різних кольорів, дизайнерський блокнот і ручка чи олівці для запису рахунку в грі, тематичні колекційні фігурки, фішки для рідкісних різновидів гри тощо. Карткові набори купити можна також у мультиформатному виконанні, що передбачає поєднання декількох ігор для людей з різними вподобаннями.

● Паковання. Саме з ним виробники експериментують найбільше, зовсім не стримуючи фантазію. Тому зустрічаються коробки, що виготовлені з натурального дерева та прикрашені різьбленням, обтягнуті шкірою екзотичних тварин на зразок крокодила чи буйвола, мають вставки з коштовного каміння або металів тощо. Такі набори — справжня прикраса кабінету, вітальні чи бібліотеки, де зазвичай збираються гравці.

Якщо вас зацікавили ексклюзивні карти гральні купити їх можна в інтернет-магазині fama.ua. Тут зібрані найкращі набори, які тільки можна знайти та придбати в Україні: як у наявності, так і під замовлення. Усі вони розраховані на справжніх прихильників гри: мають якісне виконання, ексклюзивне пакування та існують в одному чи невеликій кількості екземплярів.

Чacті питaння пpo Карткові набори