Дорогі бритви

Детальніше

Бритва - незамінний аксесуар сучасного чоловіка.

бритвенные принадлежности для мужчинМожна сказати, що чоловікам XXI століття дуже пощастило: сучасний ринок аксесуарів для гоління дуже широкий і дозволяє підібрати варіант, що задовольняє будь-яким вимогам. Сьогодні безліч виробників випускають бритви різних видів і моделей, що відрізняються за принципом дії, якості виготовлення і, звичайно ж, вартості. Може бути, тому ранкова процедура для багатьох чоловіків перетворилася на справжній ритуал. Гладко виголена шкіра стала символом гідності, інтелігентності, доглянутості та сексуальності представника сильної статі. Не дарма з'явилися іронічні висловлювання на кшталт «якщо чоловік голиться, на що-небудь сподівається», або прикмета, згідно з якою чоловік, який любить свою дружину голиться ввечері, а люблячий роботу - вранці. Тому до вибору приладу для гоління варто поставитися серйозно, вивчивши переваги і недоліки кожного з доступних варіантів.

Основні види бритв, їх переваги та недоліки

Головний критерій класифікації цього аксесуара - принцип роботи, який може бути механічним та електричним. Виріб першого виду призначений для вологого гоління, в той час як електричний пристрій - для сухого.
Електроприлади забезпечують безпеку процедури і не викликають роздратування шкіри, але при цьому мають два істотні мінуси - високу вартість і далеко не бездоганний результат.
Механічні прилади бувають декількох різновидів: «безпечні» верстати з обмежувачами навколо леза, верстати зі змінними, багатолезовими картриджами і «небезпечні» (клинкові) приладдя для гоління. Купити бритву такого типу можна в інтернет магазині Fama міста Києва. Ми поставляємо на ринок України продукцію світових виробників і реалізуємо її за доступними цінами.

У нашому асортименті:
- різні моделі верстатів від відомих брендів - Mercur (Німеччина), Dalvey (Шотландія), Truefitt & Hill (Англія);
- «небезпечна» бритва в різних дизайнерських рішеннях від Dovo (Німеччина) і Truefitt & Hill (Англія);
- англійські кисті з натурального ворсу сріблястого борсука;
- повноцінні бритвені набори європейської якості (до складу кожного входить верстат, кисть і підставка);
- Набори в подарунковій упаковці (Т-подібний верстат + 10 лез).

Бритвений набір, куплений в нашому онлайн бутіку, стане гарним і практичним подарунком родичу, чоловікові або просто коханому. Дуже часто такі речі дарують до Дня Захисника Вітчизни як символ мужності.
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, що позитивно зарекомендували себе на ринку аксесуарів для гоління, тому всі представлені вироби відрізняються зручністю в експлуатації і тривалим терміном служби.

Чacті питaння пpo Бритви