М'які іграшки

Детальніше

Подарункові іграшки від в магазині Fama

Мягкие игрушкиМ'які іграшки - завжди приємна і пам'ятна річ. Такий віп подарунок оцінить і дівчина, і дитина. Ціна абсолютно себе виправдовує, так як задіяні кращі матеріали і високу майстерність виробника. Головне, відповідально підійти до вибору такого подарунка. Наша компанія надає солідний асортимент звірків, з яких можна вибрати презент на будь-який захід.

М'який подарунок - це перенесення в дитинство

Даруючи людині м'який подарунковий сувенір, ви не хочеш переносите його в щасливе і безтурботне дитинство. Взаємодіючи з іграшками, дитина розвиває свою уяву, пізнає колір і форму, вчиться любити і піклуватися, у нього з'являється перший м'який друг, якому можна довірити свої секрети і образи, виговоритися і заспокоїтися, а при хворобі складають компанію і підтримують позитивний настрій. З іграшками можна проводити своє дозвілля і просто притиснутися до м'якого одному. Також діти дуже люблять засипати разом з іграшками, вони проганяють дитячі кошмари, оберігають сон.

Іграшка - це душевний подарунок коханій

Багато дівчат дуже будуть раді, якщо їх обранець зробить їм такий дорогий подарунок. Іграшка буде добре виглядати на тлі будь-якого інтер'єру і буде нагадувати про любов і турботу, завжди викличе своїм зовнішнім виглядом посмішку, також вона не буде виглядати банально і дешево. Чоловік, який подарував своїй коханій таку іграшку, хоче як би сказати, що звір такий же красивий і ніжний, як і вона.

Гідне поповнення в колекцію

Такі якісні речі оцінять люди, котрі збирають чарівні дива. Адже реалістичний зовнішній вигляд і майстерна ручна робота - це дуже рідкісне поєднання.

Чому ми?

Будь-яка іграшка ручної роботи завжди виконана якісно і красиво, а іграшки компанії FAMA зроблені з величезною любов'ю і увагою. Будь-яка іграшка зовні дуже реалістична, тулуб рухливого і зроблено з дуже приємного на дотик матеріалу, а прикраси безпечні і добре закріплені на звірку. А значний розмір виробу дає можливість обійняти і сфотографуватися зі звіром. Також є можливість визначитися з вибором, подивившись відео-огляди на деякі іграшки.

В асортименті магазину FAMA представлені іграшки:

  •   - Смугастий кіт
  •   - Леопард
  •   - Біле ведмежа
  •   - Білочка
  •   - Сіамський кіт

А також є можливість купити іграшку, зроблену на замовлення спеціально для Вас:

  •  - Лев
  •  - Сова-везунчик
  •  - Хаскі
  •  - Рудий кіт
  •  - Кіт

Хочете отримати детальну консультацію для вдалого вибору м'яких ексклюзивної іграшки з вигідною і оперативною доставкою в будь-яку точку світу? Магазин Fama завжди зорієнтує Вас по телефону, або особисто в місті Києві.

 

 

Чacті питaння пpo М'які іграшки