Оригінальний хьюмідор на подарунок

Параметри

Ви вибрали: 3 товарів

Г’юмідор: для чого він потрібен і як його вибрати?

хьюмидорДля зберігання сигар використовують спеціальний бокс — х’юмідор. Його особлива конструкція дає можливість підтримувати оптимальний рівень вологості, зберігаючи природні властивості тютюну. Розповідаємо, як правильно вибирати такі оригінальні подарунки.

Матеріали

Справжній хьюмідор має виготовлятися з масиву деревини. Сьогодні можна зустріти доступні моделі з МДФ або ДСП, але вони не здатні підтримувати ідеальний мікроклімат, тож із часом сигари всередині можуть псуватися. Щоб створити оптимальний рівень вологості, варто купити аксесуар, оздоблений усередині кедровою деревиною або червоним деревом. 

Зовнішнє покриття може бути більш різноманітним. Аксесуари для сигар часто прикрашаються такими матеріалами:

  • ручною позолотою;

  • платиною, сріблом або міддю;

  • цінними породами деревини;

  • коштовним камінням;

  • натуральною шкірою. 

Дуже популярні лаковані дерев’яні моделі. Деякі з них полірують до дзеркального блиску, завдяки чому вони завжди виділяються в інтер’єрі. 

Внутрішній механізм

Хьюмідор для сигар — це не просто бокс. Його незмінними атрибутами є зволожувач і гігрометр. Перший допомагає насичувати повітря водою, а другий — контролювати мікроклімат усередині. 

У класичних аксесуарах використовуються механічні прилади. Зволожувач має вигляд губки, яку потрібно просочувати водою один раз на 2–5 днів, а гігрометр — стрілкового приладу. Проте вам доступні й високотехнологічні оригінальні подарунки. У них використовуються цифрові кліматичні системи, які відображають поточні показники на рідкокристалічному дисплеї та автоматично розпилюють воду в разі потреби. 

Якщо ви шукаєте подарунок шефу, варто також звернути увагу на місткість бокса. Дорожні моделі зазвичай розраховані на безпечне транспортування 10–30 сигар. У компактних стаціонарних ящиках можна зберігати до 50–250 штук, а повнорозмірні шафи вміщують тисячі одиниць. 

Аксесуари

В Україні доступні різноманітні бокси для сигар, вироблені відомими компаніями, наприклад Anframa і Renzo Romagnoli. Вони часто комплектуються додатковими пристроями, які роблять їх ще більш зручними й функціональними. 

Один з найпопулярніших аксесуарів — мінігільйотина для сигар. Ви також можете зробити такий подарунок шефу окремо, вибравши ексклюзивну модель з унікальним оздобленням. Вона відрізає кінчик сигари, готуючи її до розпалювання та розкриваючи аромат тютюнового листя. 

Чудовим доповненням до бокса буде попільничка, виконана в тому самому стилі. Такі аксесуари часто виготовляють із дорогих матеріалів — кришталю, срібла та просоченої негорючими оліями деревини. Тому вони також можуть бути окремими презентами на день народження.

Ще один цінний аксесуар — ексклюзивна запальничка. Поціновувачі сигар зазвичай вибирають бензинові чи керосинові моделі, наприклад легендарні Zippo. Такі предмети часто прикрашаються гравіюванням або інкрустацією. Виробники також пропонують спеціальні серії запальничок, присвячені історичним подіям або видатним особистостям. 

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Х'юмідори