Брелоки

Детальніше

Брелоки для подарунка начальнику, родичу, другу

Брелок в подарокВідмінним подарунком для шановних, близьких людей, друзів є брелоки. Вони наділені широким розмаїттям, різної тематичної спрямованості. На нашому сайті представлені брелоки винної і іншу тенденцію. Це - дорогі подарунки, виконані з якісних матеріалів ручним способом. Відмітна риса брелоків - оригінальний, грамотно пророблений дизайн, одиничне або зовсім невелика кількість примірників. Ви можете вибрати брелок:
- виноградної тематики;
- від S.T. Dupont;
- зі срібною монетою-підковою «Symbol of happiness» з кристалом Swarovski;
- підвіску з гербом.
Ексклюзивні вироби виконані з бронзи, інших якісних сплавів, з позолотою. Вони красиво виглядають, служать своїм господарям довгі роки. Ідентичних варіантів ви не знайдете більше ніде.

Відмінний сервіс, якісні матеріали

Важко підібрати віп-подарунок для начальника, якого нічим не здивуєш. У нього - все є! Але, подарункові сувеніри з інтернет-магазину Fama.ua мають по-справжньому елітний і дорогий зовнішній вигляд, вони можуть здивувати вашого боса. Сувеніри від Fama можна піднести в дар будь-якому шанованій людині. Тут можна купити брелоки, які прикрасять в'язку ключів від квартири, машини, робочого кабінету. Радимо побродити по сторінках нашого каталогу, щоб знайти найкращий віп-подарунок. Крім широкого представлення елітних подарунків, тут - якісне обслуговування, швидка доставка по країні. Ви можете вибрати сувенір на основі фото з нашого каталогу. Можна також заїхати в представництво нашого інтернет-магазину в Києві і купити гідний подарунок шефу, батькові, братові, колезі.

Виробники

В інтернет-магазині продається продукція українських майстрів, а також іноземного виробництва. Вироби наділені міцністю, надійністю, красою, особливим шармом. Вони виготовляються в одиничному варіанті або в невеликій кількості. Тут можна замовити брелоки з вкрапленням дорогоцінних каменів, кристалів Swarovski і з іншим цікавим доповненням.

Чacті питaння пpo Брелоки