Візитниці на подарунок

NEW MANOPOULOS CHESS COLLECTION Детальніше

Візитниці — стильні та корисні аксесуари

візитниуя Попри розповсюдження цифрових засобів комунікації, передача особистих даних за допомогою візитівок досі залишається популярною. Причина полягає в тому, що під час такого обміну інформацією відбувається тісний голосовий та візуальний контакт, що підвищує шанси на встановлення партнерських відносин. А от зберігати візитівки найкраще за все у візитниці (картхолдері). Сьогодні це може бути не просто стильний аксесуар, а справжній витвір мистецтва.

Основні різновиди

Типова візитниця для карток має компактні розміри, зовні нагадує портмоне чи невеликий чохол та призначена для постійного носіння в кишенях одягу або в сумці. Аксесуари преміум сегмента виготовляють із натуральної шкіри, алюмінію, титану та інших металів, а також оздоблюють за допомогою гравіювання, декоративних вставок з коштовного каміння чи металів. Купити візитницю можна для носіння власних або чужих карток.

Візитниця настільна — це спеціальна підставка з фігурою, що замаскована під тримач візитівок. Такі вироби часто зустрічаються на робочих столах керівників великих компаній і політиків, які мають власні візитівки та прагнуть за допомогою ексклюзивного дизайну тримача підкреслити високий статус і смак.

Як обрати картхолдер у подарунок

Класична візитниця чоловіча — гарний варіант презенту на день народження, іменини, ювілей або з нагоди іншої значущої дати. Часто саме чоловікам подобаються моделі зі стриманим дизайном, у темних кольорах або з додаванням металевого оздоблення.

Візитниці на подарунок також варто вибирати за такими критеріями:

  • використання — на робочому столі чи в повсякденному житті (відповідно, це буде або підставка, або класичний кишеньковий картхолдер);

  • матеріал — безпосередньо впливає на кінцеву вартість, в одній візитниці можуть поєднуватися різні матеріали з тих, що були перераховані вище;

  • стать — за стилем виконання візитниця жіноча відрізнятиметься від чоловічої більш елегантними та витонченими елементами;

  • кількість візитівок — в одному випадку може бути від 3 до 10 стандартних карток із цупкого картону чи пластику, в іншому — картхолдери бувають призначені для 20 або навіть більшої кількості карток (як власних, так і чужих);

  • розширена функціональність — RFID-захист від викрадення електронних грошей або додаткові кріплення/кишені для грошей, посвідчень тощо.

Шукайте оригінальні візитниці на подарунок в інтернет-магазині елітних товарів fama.ua. Тут ви знайдете цікаві ідеї VIP-подарунків на будь-який смак, що здатні викликати подив та щире захоплення. Щоб купити картхолдер або настільну дизайнерську модель, оформлюйте замовлення через кошик або звертайтеся за допомогою до менеджера — він розповість про особливості візитниць, а також про швидкість та умови їх доставки в Україні.  

Чacті питaння пpo Візитниці