Золоті монети

Детальніше

Золоті монети в подарунок

Приємний подарунок винуватцеві торжества сьогодні, може стати вигідним активом завтра

золотая монетаFama Presents - онлайн бутік з великим вибором ексклюзивних і оригінальних подарунків. Завжди в наявності тростини, годинники, книги, подарункові сувеніри. Велика кількість тематичних подарунків приурочених до певної події. Якщо час на вибір подарунка добігає кінця, зверніться до нас. Працюємо з ранку і до пізнього вечора, сподобався подарунок можна замовити онлайн і отримати на протязі декількох годин в г. Киев.

Золото належить до категорії благородних металів. Тобто, воно не окислюється на повітрі на відміну від більшості інших металів, не втрачає колір і структуру протягом тисяч років. Ці властивості вперше помітила єгипетська знати і почала використовувати в якості прикрас. Ковкий і легко піддається обробці метал, має високу щільність. З 1968 року, унція золота піднялася з 35 до понад 2000 доларів.
На сайті присутні як окремі монети так і цікаві серії:

  •     - Серія "Zodiac Pisces". Знаки зодіаку;
  •     - З християнським символізмом;
  •     - Золоті грошові знаки різних країн;
  •     - Позолочені гроші;
  •     - Прикрашені камінням Swarovski;
  •     - Інвестиційні монети, золото.

На що звернути увагу?

Золоті монети універсальний, дорогий подарунок, підійде як чоловікам, так і жінкам. Їх можна принести навіть дітям, в розрахунку на те, що монета до моменту фінансової грамотності виросте в ціні. Чи стануть відмінним презентом як елемент інтер'єру в сервізі або скляних вітринах.

Монети на сайті, мають лімітовану значення. Деякі вийшли партією не більш 200 штук. Це означає, коли емітент закінчить випускати дефіцитні золоті монети, ціна їх зросте ще більше. Мають власний номінал і можуть використовуватися в якості розрахункових засобів.

Золоті грошові знаки з нашого сайту стануть відмінним, символічним подарунком до багатьох випадків. Можна зробити подарунок на день народження у вигляді монети-браслета зі знаком зодіаку. Подарувати на хрестини золотий з написом англійською "Ласкаво просимо в цей світ" і відповідними зображеннями на аверсі. Красива і наповнене сенсом монета із зображенням рятівника доступна до придбання. Золоті монети в подарунок підійдуть для багатьох випадків і без нього.

Існує кілька форм золота для продажу: монети, злитки, жетони. Монети, крім деяких країн середньої Азії, на пострадянському просторі вважаються найпривабливішою формою. І тут мова не про естетичні якості. У багатьох країнах при покупці не обкладаються ПДВ, їх не потрібно реєструвати і можна зберігати вдома. Також, такі гроші без зусиль можна перевозити через кордон, на відміну від злитків.

Монети на сайті мають гарний дизайн і упаковані в оригінальні футляри і капсули, забезпечені сертифікатом. Такий віп подарунок підійде для людей пов'язаних з фінансами: банкіри, фінансисти, менеджери. Людям які люблять драг. метали або добре з ними знайомі. І іншим широким верствам, адже блиск золота люблять багато. Замовити і купити можна в нашому бутіку, товари доставляємо по всій Україні.

Чacті питaння пpo Золоті монети