Трості з секретом

Трость со стилетом в подарокЯк часто друзі, родичі і колеги задаються досить важливим питанням: що подарувати успішному, що реалізувався в житті чоловіку, як пам'ятний сувенір? Особливо гостро постає це питання у відношенні людини з витонченим смаком і неабияким  розумом, справжнього джентльмена. Оригінальним рішенням цієї проблеми стане придбання тростини з секретом.
   Тротина сама по собі є унікальним атрибутом чоловіка з вищого кола суспільства. І, хоча необізнаній людині вона може здатися дещо консервативною і навіть старомодною деталлю образу, справжній поціновувач розгледить у власника цього незаслужено забутого нині аксесуара харизматичність, самобутність характеру і бажання відійти від нудної буденності.
   Трость со стилетом в подарокІнтернет-магазин розкішних подарункових сувенірів Fama пропонує своїм споживачам не просто великий вибір якісно виконаних тростин. Кожна з них ретельно створювалася вручну майстром-митцем   лімітованою кількістю, а при виготовленні цих ексклюзивних предметів використовувалися найвисококласніші матеріали - бронза і срібло, бамбук і дерево цінних порід.
   У дизайні рукоять тростин за задумом художника втілені різноманітні  сюжети і символічні образи, наприклад:
Череп - для створення таємничого образу з нальотом містицизму
Собача голова - втілення вірності і щирості
Ведмідь - потужний тотем, що означає силу і готовність оберігати свою сім'ю
Ворон - уособлення мудрості
Восьминіг - символ міцного здоров'я і довголіття, і навіть безсмертя
   Серед безлічі дорогих подарунків на сайті fama.ua тростини з секретом по праву займають особливе місце. При виборі віп подарунка такого роду дарувальнику слід керуватися інтересами і світом захоплень одержувача, щоб купити предмет, оздоблений ідеально відповідним адресату набалдашником. І нехай весь Київ замре в захоплені й мовчанні, спостерігаючи прогулянку істинного джентльмена, невимушено спирається на елегантну тростину...

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Трості з секретом