Дитячі Спальні Мішки на подарунок

Параметри

Наша кінцева мета – розсмішити дітей та дорослих Детальніше

Спальный мешокНайчастіше маленькі діти не люблять ховатися через що кожна мама переживає про те, щоб її дитя не переохолоджуватися. Для вирішення цієї проблеми були розроблені спеціальні спальні мішки. Конструкція цих товарів продумана таким чином, щоб дитина відчувала себе комфортно, але при цьому не мав можливості розкриватися.

Вибираючи дитячі спальні мішки на подарунок дуже важливо щоб, вони поєднував в собі гарний зовнішній вигляд, практичність у використанні і відрізнявся гарною якістю. Товар такої якості сприймається на святах як віп подарунок і точно буде виділятися серед інших.

Фахівці інтернет-магазину Fama ознайомитись з цією категорією на ринку і вибрали для своїх покупців тільки кращі і якісні брендові моделі.

У категорії можна купити вироби різних розмірів з яскравими і цікавими принтами. Всі моделі пошиті з високоякісних натуральних тканин і фурнітури.
Спальний мішок для дітей складається з:

1. Змінна подушка. Це дуже зручно у використанні. Її легко можна випрати або повністю прибрати, якщо передбачається використання для новонародженого. Подушки виконані у формі тварин, які доповнюють загальну тематику вироби, або в стандартній прямокутній формі.

2. Ковдра. Для моделей використовується стандартний розмір ковдри для дітей до 8 років 110 х 70 см. Для наповнення обраний холлофайбер, який перешкоджає прояву алергічних реакцій у дітей. Ковдра приєднується до матрасику за допомогою блискавки. Завдяки натуральному дихаючого матеріалу виключається перегрів малюків. Такий спальник для дітей неодмінно сподобається навіть самим виборчим діткам.

3. Матрацик. Зовнішній шар деталі виготовлений з водовідштовхувального матеріалу. Завдяки сучасним технологіям він не шарудить, приємний до тіла і при цьому відмінно захищає від промокання.

Діток будуть радувати кумедні лисички, пандочка, котики і совята. Елементи виконані з м'якого плюшу, що дозволить дітям відчувати себе як на хмарці. Для фарбування деталей використана фарба, найвищої якості. Виріб не линяє і не деформується в процесі експлуатації.

Підходить спальний мішок для новонароджених і для дітей до 8 років. Завдяки якості ексклюзивні дорогі подарунки прослужать довго і збережуть свій первинний вигляд.

У розділі можна вибрати і придбати спальний мішок для дітей на подарунок або просто щоб порадувати свого рідного малюка.

Магазин Fama пропонує подарункові сувеніри різної тематики. Київ ще не бачив такого достатку цікавих подарунків. І, якщо ви хочете побачити сяюче радістю від подарунка особа іменинника, тоді спальний мішок - це кращий варіант.

Чacті питaння пpo Дитячі спальні мішки