Сережки на подарунок

Старовинна ікона архангела Михайла початку XX століття Детальніше

Сережки — ідеальний подарунок для жінки

сережкиЖінки в усьому світі надзвичайно люблять прикраси. Традиція прикрашати своє тіло сформувалася ще кілька тисячоліть тому. Навіть до нашої ери у Стародавньому Єгипті жінки носили каблучки, браслети, діадеми, щоб виділитися серед натовпу та підкреслити свою красу. А ще улюбленою прикрасою єгиптянок були сережки. У ті часи це були великі та яскраві кільця, китиці, монолітні напівсфери, що підкреслювали високий статус жінки та її рівень достатку.

Сьогодні сережки не втратили своїх позицій. У сучасних жінок можуть бути десятки моделей: від лаконічних пусетів до об’ємних конго для створення різноманітних образів. Брендова біжутерія та ювелірні вироби коштують недешево, тож такі прикраси купують не часто. Це чудовий варіант подарунка на день народження близькій людині, подрузі, колезі.

Які бувають різновиди сережок

Прикраси виготовляють із різних матеріалів. Це можуть бути золоті сережки, інкрустовані коштовним камінням, елітна біжутерія з якісних металевих сплавів, вироби зі срібла, оздоби з позолотою тощо. Якщо ви шукаєте подарунок начальнику жінці, то варто звернути увагу, які прикраси вона зазвичай вибирає. Є жінки, які носять винятково срібні сережки чи, навпаки, обирають лише жовтий метал. Це важливо враховувати під час купівлі подарунка.

Залежно від форми сережки поділяють на такі різновиди:

  • Протяжки — універсальний варіант, який підходить до будь-якого типу обличчя. Особливістю конструкції є те, що штифт та основа виробу з’єднані в одну лінію. Такі сережки мають вигляд двох тоненьких ланцюжків, що можуть бути додатково декоровані дорогоцінними вставками чи підвісками.

  • Пусети — мініатюрні сережки, які є ідеальними для щоденного використання. Можуть бути прикрашені коштовним або напівкоштовним камінням.

  • Конго — кільця різного діаметра, які підходять під будь-який образ. Можуть бути декоровані камінням або різьбленням.

  • Підвіски — сережки, до основи яких кріпиться рухома підвіска. Це може бути дорогоцінний камінь, фігурка, геометрична вставка тощо.

  • Кафи — сережки, що кріпляться на всю довжину вуха.

  • Китички — сережки, які мають верхню частину із застібкою і нижню, що може складатися з намистинок, перлів, металевих вставок або коштовних камінців.

Сучасні жінки, що полюбляють оригінальні подарунки, оцінять сережки з рідкісним орнаментом, незвичайної форми чи лімітовані набори від відомих брендів.

Де придбати якісні сережки на подарунок

В Україні ексклюзивні сережки можна купити в інтернет-магазині Fama. У каталозі є різні прикраси, які підійдуть на подарунок начальнику жінці. Це вироби таких відомих брендів, як Anframa, Cammilli, Stone Art Designe, Yastreb Jewelry, Bulgari тощо. В асортименті також є оригінальні подарунки для чоловіків на будь-який смак.

Чacті питaння пpo Сережки