Глечики для Вина

Детальніше

купить кувшин для винаГлечик для вина - естетичний варіант подачі вина. Звичайно, подати хороше вино можна і в пляшці з етикеткою, але за правилами сервіровки напої необхідно переливати в ємності, для цього призначені. У глечиках напої можуть не тільки подаватися, але і зберігатися: особливо це відноситься до домашніх винам. Однак, якщо ви любите сучасну естетику - можна графин для вина купити, який буде яскраво і святково виглядати на столі.

Глечик для вина на подарунок

Перед тим як почати вибирати глечик для вина, визначитеся з моделлю, яка найкращим чином підійде до вашого інтер'єру або до іншої посуді. У нас можна купити глечик для вина виготовлений з коштовної червоної глини. Це ексклюзивні вироби для справжніх естетів і любителів традиційного способу подачі напою. Глиняний посуд допомагає зберегти аромат і смак вина на довгий час. Це ідеальний варіант для любителів грузинського або інших кавказьких вин.

Графин для вина

У нас представлені дорогі глечики для вина - це вишукані і витончені моделі, які добре виглядають не тільки на столі, але і в барі, на тумбі або на камінній полиці. Скляні або кришталеві оригінальні графини часто мають вузьку витончену форму і обов'язково мають пробку. На відміну від глечиків, у них не завжди є ручка.

Є ще один різновид сучасні ємностей для зберігання напоїв - декантери. Вони також відрізняються спеціальною формою, яка була спеціально розроблена, щоб наситити вино киснем перед подачею. Декантер допомагає розкрити аромат вина і наповнити його новими відтінками. Форма Декантер може відрізнятися в залежності від того, яке вино в ньому передбачається подавати.

Якщо вас цікавлять дорогі подарунки, ми пропонуємо велику лінійку моделей глечиків і графинів купити, виконаних з різних матеріалів: традиційних і сучасних. Наші моделі завдяки своїм сучасним геометричним формам руйнують звичні стереотипи сприйняття начиння для бару і кухні. Вибирайте вироби, виходячи зі своїх переваг:

  • класичні ємності мають воронкообразное горло і розширений низ, що найкращим чином підходить для молодого вина;
  • кулястий низ - це кращий варіант для старого витриманого вина, на яке наявність повітря ніяк не впливає, а от для осаду це ідеальний варіант;
  • для рожевих вин підійдуть графини-амфори;
  • білих вин взагалі протипоказано дихати, тому підійде будь-яку посудину з кришкою.

Купуйте ексклюзивні подарункові сувеніри Київ для близьких людей, колег, друзів, товаришів по службі, начальства, бізнес-партнерів. У нас можна вибрати ВІП подарунок, який стане найкращим нагадуванні про вашу дружбу або партнерство.

Чacті питaння пpo Декантери та глечики