Бібліотеки

Самообертальні глобуси Mova Детальніше

Багато хто любить отримувати дорогі подарунки. Для одних таким презентом вважається намисто з венеціанського скла, для інших - це декоративні елементи інтер'єру, а для третіх - це бібліотеки.

Діти і бібліотека

Хочете, правильно виховати дітей? Бажаєте, щоб ваші діти навчилися правильно мислити, відрізняти погане від хорошого, тоді розкажіть їм про роль і користь книг для людини.
У день народження подаруйте їм томи дитячої класики. З дитячих років розповідайте їм про найбільших бібліотеках. Читайте їм книжки, вони полюблять їх і стануть хорошими друзями. У сім'ї часто влаштовуйте сімейні читання. Нехай це буде не обов'язком, а задоволенням для всіх. Поєднайте приємне з корисним.

Кому і що подарувати?

Великі уми людства дуже цінували бібліотеку. Так, В.Г. Бєлінський вважав, що хороша бібліотека є найбільшим скарбом.
Перш ніж, подарувати такий скарб, дізнайтеся про вподобання ваших друзів, близьких, рідних. Так, великому колу читачів дуже цікаві ексклюзивні бібліотеки: про всесвітню історію, сімейний літопис, знаменитих особистостей. Тому, багато в даний час дарують своїм керівникам - книголюбам енциклопедії, антикварні книги, раритетні видання або рідкісну книгу в шкіряній палітурці. Вони оцінять такий віп подарунок.
Друзям - мистецтвознавцям, та й не тільки їм, а всім хто цікавиться мистецтвом, подаруйте на день народження літературу про шедеври світового мистецтва або елітну бібліотеку російської класики. Література про етикет також зацікавлять багатьох. Прочитати ще раз про норми поведінки нікому не буде зайвим, а навпаки дозволить багато чого довідатися про правила і норми хорошого тону з найдавніших часів і до наших днів.
Отже, в Києві, в онлайн-бутіку Fama Presents можете купити і подарувати близьким і рідним найкращий подарунок - книжкову колекцію. Палітурки цих подарункових сувенірів виготовлені з натуральної шкіри, а оформлення зроблено в розкішному стилі.

Користь від читання

Читання - гімнастика для розуму.
Воно розширює кругозір людей, розвиває логіку і збагачує словниковий запас.
За допомогою читання вчишся спілкуватися. Воно має великий вплив на духовний розвиток.
Проводити вільний час з книгою - суцільне задоволення.
На закінчення, буде цікаво дізнатися, що багато вчених вважають, що читання дозволяє організму людини залишатися ще довго молодим. Тож найкращий подарунок - бібліотека.

Чacті питaння пpo Бібліотеки