Оригінальні дитячі товари на подарунок

Вінтажний пісочний годинник "Royal compass - 1953" Детальніше

Дитячі костюми: як вибрати оригінальний одяг для вечірки?

костюм Уже тривалий час в Україні проводять костюмовані вечірки для дітей. Це дуже весело, адже малеча може приміряти на себе роль улюблених казкових або фантастичних героїв. Для таких заходів часто купують тематичні дитячі костюми. Проте ці оригінальні подарунки слід вибирати правильно. Розповідаємо, на що саме варто звертати увагу.

Матеріали

Ідеальним варіантом будуть натуральні бавовняні вироби. Наприклад, дитячі теплі костюми найчастіше виготовляють із плюшу. Ця м’яка тканина дуже приємна на дотик і не викликає алергічних реакцій. Вона забезпечує надійний захист від холоду, але дає тілу дихати й відводить піт. 

Звичайно, у сучасних виробах можуть використовуватися і синтетичні волокна. Вони підвищують еластичність матеріалу та полегшують очищення одягу від бруду. Оптимальна кількість таких добавок — до 5–10%.

Вибираючи костюм дитячий, уявляйте, що ви шукаєте подарунок шефу чоловікові. Одразу відкидайте найдешевші варіанти. Зазвичай вони повністю виготовляються із синтетичних тканин на зразок поліаміду, поліестеру чи нейлону. Такі матеріали можуть подразнювати чутливу шкіру малюків. Окрім того, вони майже не пропускають повітря, а тому дітям у них буде некомфортно. 

Модель і крій

Дитячі новорічні костюми часто шиються у вигляді комбінезонів або піжам-кігурумі. Вони повністю закривають тіло, а тому їх можна одягати на білизну. Щоб правильно купити таку модель, слід дотримуватися рекомендацій:

  • Вибирайте моделі ідеального розміру — одяг не має тиснути чи висіти. Зазвичай діти активно рухаються на вечірках. Надто вузькі речі будуть натирати і травмувати шкіру, а просторі підвищать ризик падіння.

  • Подбайте, щоб костюм не закривав обличчя. Він не має обмежувати огляд або заважати диханню — це дуже шкідливо для здоров’я. Якщо хочете створити повний образ, можна вибрати оригінальні подарунки — легкі маски.

  • Одяг має легко зніматися. Щоб презент на день народження не створював зайвих труднощів, краще вибирати моделі на липучках, а не на ґудзиках. Якщо дитина заплутається чи раптом впаде, вона має швидко зняти речі, щоб отримати необхідну свободу рухів. 

Альтернативи

Зазвичай вважається, що наручні годинники, краватки, запонки та інші «дорослі» аксесуари — це ідеальний подарунок шефу чоловікові. Проте ви можете зробити такий презент і дитині, щоб змалечку привчити її до красивих дорогих речей та ділового стилю. 

Під такий стиль одягу варто влаштувати тематичну вечірку. Вона може бути присвячена історичним періодам і подіям — наприклад, 1930-м рокам у США чи королівським прийомам у Великобританії. Ще одна ідея — відтворити атмосферу Волл-Стріт або Бродвею. Діти не тільки відчують себе героями фільмів і книжок, а й дізнаються багато нового про історію, культуру та мистецтво.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Дитячі костюми