Ікони-ключниці

Икона-ключница в подарокУнікальні ікони-ключниці сподобаються людям, яким віддають перевагу оригінальним речам. Такі подарункові сувеніри підійдуть в якості презенту начальникам, діловим партнерам, публічним персонам, служителям церкви та ін.

Конструктивні особливості, призначення

Ікона-ключниця є оригінальним аксесуаром, який прийнято розміщувати на стіні. Виріб служить прикрасою інтер'єру, талісманом і місцем для зберігання зв'язок з ключами. За своїми конструктивними особливостями настінна ключниця може містити різну кількість гачків для зв'язок з ключами. Такий віп-подарунок сподобається людям, які люблять порядок у своїх речах вдома і на роботі.

Великий вибір, відмінні риси

Купити дорогі дизайнерські ключницю із зображенням ікон і православних символів в Києві допоможуть пропозиції нашого інтернет-магазину Fama. У розділі каталозі сайту представлені моделі ексклюзивних варіантів, які відрізняються між собою:
- розмірами;
- формою і матеріалом виготовлення рамки;
- кількістю гачків для ключів;
- внутрішнім декоративним оформленням;
- зовнішнім тематичним декором.
Кожен виріб являє собою ексклюзивний витвір, над виготовленням якого працювали талановиті майстри. Індивідуалізм кожному виробу надають композиційні вставки православної тематики із зображенням героїв біблійних і святих писань (Ісуса Христа і Діви Марії, святих отців, ангелів та ін.), А також християнська атрибутика (хрести, голуби, підкови та ін.). Особливий інтерес представляють варіанти "Щастя в дім", "Благословення будинку", "Ангел хранитель", "Хрест з молитвою" і ін.

Матеріали виготовлення

Корпуси ключниць виготовлені з дорогих натуральних сортів добірної деревини, поверхня якої рифлена витонченими візерунками. При виготовленні декоративних тематичних вставок лицьового боку (в залежності від варіанту) застосовувалася мідь, золото, срібло, стрази Swarovski та ін.
Замовити і купити ключниці-ікони можна на основі представлених зразків або за індивідуальним вимогам. Вибирати такі дорогі подарунки не рекомендується в суєті, а підходити до справи з повною відповідальністю.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Ікони-ключниці