Ікони-ключниці

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Икона-ключница в подарокУнікальні ікони-ключниці сподобаються людям, яким віддають перевагу оригінальним речам. Такі подарункові сувеніри підійдуть в якості презенту начальникам, діловим партнерам, публічним персонам, служителям церкви та ін.
Конструктивні особливості, призначення
Ікона-ключниця є оригінальним аксесуаром, який прийнято розміщувати на стіні. Виріб служить прикрасою інтер'єру, талісманом і місцем для зберігання зв'язок з ключами. За своїми конструктивними особливостями настінна ключниця може містити різну кількість гачків для зв'язок з ключами. Такий віп-подарунок сподобається людям, які люблять порядок у своїх речах вдома і на роботі.
Великий вибір, відмінні риси
Купити дорогі дизайнерські ключницю із зображенням ікон і православних символів в Києві допоможуть пропозиції нашого інтернет-магазину Fama. У розділі каталозі сайту представлені моделі ексклюзивних варіантів, які відрізняються між собою:
- розмірами;
- формою і матеріалом виготовлення рамки;
- кількістю гачків для ключів;
- внутрішнім декоративним оформленням;
- зовнішнім тематичним декором.
Кожен виріб являє собою ексклюзивний витвір, над виготовленням якого працювали талановиті майстри. Індивідуалізм кожному виробу надають композиційні вставки православної тематики із зображенням героїв біблійних і святих писань (Ісуса Христа і Діви Марії, святих отців, ангелів та ін.), А також християнська атрибутика (хрести, голуби, підкови та ін.). Особливий інтерес представляють варіанти "Щастя в дім", "Благословення будинку", "Ангел хранитель", "Хрест з молитвою" і ін.
матеріали виготовлення
Корпуси ключниць виготовлені з дорогих натуральних сортів добірної деревини, поверхня якої рифлена витонченими візерунками. При виготовленні декоративних тематичних вставок лицьового боку (в залежності від варіанту) застосовувалася мідь, золото, срібло, стрази Swarovski та ін.
Замовити і купити ключниці-ікони можна на основі представлених зразків або за індивідуальним вимогам. Вибирати такі дорогі подарунки не рекомендується в суєті, а підходити до справи з повною відповідальністю.

Чacті питaння пpo Ікони-ключниці
 • 🤗 Де купити Ікони-ключниці на подарунок?
  Елітні Ікони-ключниці, Ви можете купити у нас на сайті: Fama.ua, а також, приходьте в наш Шоу-рум
 • 💰 Скільки коштують Ікони-ключниці?
  Ікони-ключниці на подарунок ціна від 0 грн до 0 грн
 • 😎 Які Ікони-ключниці відносяться до преміум сегменту?
  ТОП-3 дорогих моделей категорії Ікони-ключниці на Fama.ua -
 • ❤️ Які Ікони-ключниці найпопулярніші в 2022 році?
  ТОП-3 найпопулярніші моделі Ікони-ключниці на сайті: Fama.ua -