Інкрустовані ікони

Самообертальні глобуси Mova Детальніше

Ексклюзивні подарунки для всіх і кожного

Инкрустированная икона в подарокПрагнення зробити важливу дату в житті близької людини пам"ятною і особливо щасливою допоможе втілити в життя онлайн-бутик Fama Presents. Як і в Розі достатку, тут знайдеться безліч оригінальних предметів, які не соромно подарувати родичу або самому найкращому другові. Особливе місце в каталозі продажів займають інкрустовані ікони, що втілили в собі сакральну і матеріальну цінність. Особам, які бажають порадувати особливо дорогу людину, сьогодні доступні священні лики, біблійні і церковні історії, представлені в повному розмаїтті розмірів, матеріалів і нюансів художньої майстерності. І якщо колись таких презентів удостоювалися тільки царствені особи і висока знать, то в даний час інтернет магазин пропонує ексклюзивні зображення усім користувачам.

Инкрустированная икона в подарок

Що пропонує онлайн-бутік

На вибір покупцеві в представлені різні вироби:
Ікони, виконані із застосуванням різних матеріалів (мідь, золото, срібло, емалі, камені, дерево, багет і т.д.).
Роботи вітчизняних та іноземних майстрів.

Раритети і сучасні художні твори.

Всі бажаючі купити віп подарунок можуть зупинити свій вибір на зображеннях Богородиці, Ангела Охоронця, Миколи Чудотворця, а також ключниці, які передбачають 8 спеціальних гачків, комплекті ікон «Вінчальна пара» чи інших виробах, асоціативно пов'язаних з благочестям, піднесеної любов'ю і ніжністю.
Оскільки у кожного виробу є особливе призначення (оберіг від неприємностей і хвороб, допомога у виборі шляху, подоланні труднощів і т.д.), розібратися в цьому допоможуть досвідчені менеджери. Про готовність йти назустріч клієнтам кажуть знижки (в 5 і 15%) для осіб, які звернулися в онлайн-бутик з наміром купити товар вдруге або втретє.

Якість, справжність, досконалість дизайну

На додаток до великого вибору, дорогі подарунки мають унікальний вигляд, досягнутий завдяки різним технікам іконописної майстерності і інкрустації (ручна робота, об'ємний розпис по склу, рельєфне різьблення по дереву, використання самоцвітів, каменів SWAROVSKI і т.д.). Досягти емоційного апогею дозволить віртуозне використання різних кольорів і відтінків (Emerald, Ruby, Sapphire, Crystal і ін.).
Заради виключення і найменшого приводу для сумнівів в якості і достовірності товару, подарункові сувеніри доповнюються спеціальними сертифікатами, що засвідчують відповідність найжорсткішим вимогам сучасності. Покупцям, які проживають в м.Київ, гарантується доставка куплених подарунків з кур'єром, а жителям інших регіонів - за допомогою послуг транспортних компаній

Чacті питaння пpo Інкрустовані ікони