Книги про мистецтво кохання

Книга об искусстве любви  в подарокВіп подарунок може бути різним, але дарувальник завжди мріє про те, щоб його презент став самим незабутнім і корисним. Одним з таких сувенірів може стати книга, але не звичайна, а давня і мудра!

Про камасутру

Камасутра в подарокКамасутра, написана древнеиндийским автором на ім'я Ватьсьяяна (3-4 століття н.е.) по праву вважається одним з найбільш знаменитих трактатів про кохання.
Твір містить 7 розділів: «загальне», «про любовний сполученні», «про звернення з дівчатами», «щодо заміжніх жінок», «про чужих дружин», «про гетер», «таємне повчання». Повне розкриття теми кохання з різних сторін робить трактат по-справжньому універсальним презентом - купити Камасутру в подарунок можна, як для зовсім юних молодят, так і для цілком дорослої жінки або чоловіки (або пари). І звичайно, подарункові сувеніри, присвячені любовної тематики, можуть стати прекрасним подарунком для другої половинки.
Незважаючи на те, що твір написано більше 15 століть тому, воно актуально і в наші дні, адже часто люди не замислюються, наскільки чуттєва сторона життя важлива і складна.

Як навчитися коханню?

Книга під назвою Камасутра є далеко не єдиним твором, що зачіпають емоційну, чуттєву сферу життя, жадання і любові.
Переконатися в цьому ви можете, ознайомившись з асортиментом нашого інтернет-магазину - тут представлена ​​не тільки подарункова камасутра, а й інші ексклюзивні видання.
Кожен екземпляр має оригінальне оформлення обкладинки, виконане майстрами виключно вручну. Більшість книг мають безліч ілюстрованих сторінок.
Купуючи дорогі подарунки, кожен клієнт хоче, щоб вони запам'яталися по-справжньому. Книги, присвячені мистецтву любові, точно не будуть припадати пилом на полиці, а подарують їх новим власникам масу корисних і цікавих знань, які допоможуть поглянути на себе і свого партнера абсолютно по-новому.

Ті, хто отримав презент персони дізнаються:

- як вибудувати відносини з партнером;
- як правильно вести себе в сім'ї;
- як зваблювати представників протилежної статі;
- як правильно зачаровувати оточуючих і бути бажаними;
- багато іншого.
Доставка здійснюється в будь-яку точку країни (по г. Киев послуга для наших клієнтів безкоштовна).

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Мистецтво кохання