Механізми з двигуном Стірлінга

Параметри

Ви вибрали: 12 товарів

. Детальніше

Двигатель СтирлингаДорогі подарунки цінуються особливо високо, якщо це унікальні ексклюзивні вироби. Німецька компанія Böhm знайшла свою нішу у виробництві різних подарункових варіантів двигунів Стірлінга. Це не тільки стильний і сучасний пристрій, але й цікаве заняття як для підлітків, так і для дорослих. Такий міні-двигун здатний захопити кожного своїм складанням та запуском.

Двигун Стірлінга є досить простим обладнанням - тепловим мотором, здатним проводити автономну роботу. Для любителів техніки розроблено одразу кілька варіантів таких машин:

  •     - власне двигун Стірлінга, оформлений у вигляді різноманітних фігур - дерева Бонсай, сонця, що рухається;
  •     - комплект з кількох предметів - машини Стірлінга та пристрою, яке воно приводить у рух, можна вибрати вітряк, колесо огляду, інші цікаві типи;
  •     - один із видів транспорту з двигуном Стірлінга як рушійна сила - паровоз, автомобіль, трактор, корабель, інші транспортні засоби.

Розробки відділу дизайнерів компанії Böhm дозволяють створити досить велику кількість унікальних механізмів. Виготовляються вони з високоякісної нержавіючої сталі, алюмінію з латунними деталями. У рух супутні моделі наводяться ремінною передачею.

Такі подарункові сувеніри найцікавіші тим, що купити двигун Стірлінга на подарунок можна лише у розібраному вигляді, зазвичай це 100-200 деталей. Для того, щоб повністю зібрати модель, зазвичай йде близько трьох годин. До кожного подарунка додається докладна інструкція, яка дозволяє зібрати такий пристрій навіть тим отримувачам, які не мають досвіду роботи з моделями. Це цікаве та захоплююче заняття, вершина якого – запуск автономної роботи міні-двигуна. І працюватиме потужний двигун Стірлінга при правильній збірці буде близько 10 хвилин. Частоту оборотів у своїй можна відрегулювати.

Щоб подарувати такий пристрій, достатньо купити двигун Стірлінг у партнерів компанії Böhm. Київ також може пишатися тим, що є і попит, і пропозиція таких унікальних товарів. Цей віп-подарунок підійде як дорослому чоловікові, так і молодому хлопцеві, причому можна привітати як з особистим святом, так і просто з пам'ятним днем. На додаток до власне двигуна можна підібрати пристрій, який може символізувати сам день, загальні спогади або коротко характеризувати самого одержувача подарунка або його інтереси. У жодному разі, ніхто не залишиться байдужим, отримавши такий ексклюзивний механізм.

Чacті питaння пpo Механізми з двигуном Стірлінга