Словники

Словарь в подарокДеякі видання Великого тлумачного словника російської мови виконані в ексклюзивному стилі, який відмінно підійде в якості подарунка знайомої людини. Навчальний матеріал може виконувати як декоративну, так і прикладну функцію. Такий подарунок обов'язково стане в нагоді, а також викличе велику кількість позитивних емоцій.

Особливості дорогих подарунків

Незважаючи на деякі забобони, саме віп подарунок може показати людині справжнє ставлення. Такі презенти не купують в останній момент. Унікальність декоративного видання Великого тлумачного словника російської мови в тому, що його можна подарувати практично будь-якій дорослій людині з однаковим успіхом. Це можливо завдяки кільком особливостям:
 - книга знаходиться в дизайнерської обкладинці зі справжньої шкіри;
 - на ній виконана професійна гравірування;
 - плетіння й фарбування виконано ручною роботою;
 - має значні габарити;
 - це повне зібрання (всі чотири томи);
Завдяки цьому, словник має надзвичайно презентабельний зовнішній вигляд, який може органічно вписатися як в велику бібліотеку, так і в якості окремо стоїть книги (в кабінеті або на полиці). Словник в ручному палітурці складно віднести до простих подарунковим сувеніром, так як це великий і дорогий подарунок, перед врученням якого варто уважно подумати.

Як замовити в Києві?

Перед врученням Великого тлумачного словника російської мови - його необхідно купити. Зробити це можна у відповідному розділі даного інтернет-магазину. На вибір користувачеві видається дві позиції - Латино-чеський словник з Праги, і вищеописаний в чотирьох томах.
Покупцеві не варто турбуватися про що-небудь, тому що сервіс інтернет-магазину надає якісну доставку в будь-яку частину Києва, яка буде вказана при оформленні замовлення. Про стан книг турбуватися не варто, так як компанія займається цим на професійному рівні, а кур'єри максимально дбайливо ставляться до вантажу замовлення.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Словники