Книги про зброю на подарунок
-
Каталог
-
Книги
- Бібліотеки
- Бізнес та економіка
- Великі особистості
- Вінстон Черчілль
- Влада і політика
- Всесвітня історія
- Елітні видання в шкірі
- Закон і право
- Зброя
- Іван Франко
- Історія України
- Книги англійською
- Книги про Київ
- Книги про Україну
- Книги українською мовою
- Книжковi полицi
- Кулінарні книги
- Мистецтво
- Мистецтво війни
- Мистецтво кохання
- Мудрість і афоризми
- ОУН УПА
- Подарункова біблія
- Подорожі
- Полювання та рибальство
- Психологія
- Релігія: Іслам
- Релігія: Іудаїзм
- Роберт Ґрін
- Родовідні книги
- Рослини
- Словники
- Спорт
- Старовинні (антикварні) книги
- Тарас Шевченко
- Транспорт
- Фантастика
- Філософія
- Художні книги
-
Книги
Зброя: найкращі книги про мистецтво війни
Здавна зброя приваблювала людей. Кожен бачить у ній неповторне значення. Для когось вона означає владу, а для когось — безпеку. Проте більшість людей цікавляться зброєю — видами, принципами дії, історією тощо. Тому якщо ви шукаєте оригінальні подарунки для своїх рідних, близьких або колег, то вам варто розглянути присвячені їй книжки. Розповідаємо докладніше, яким саме предметам вони можуть бути присвячені.
Різновиди холодної зброї
Мечі та шпаги стали в нашій свідомості символами шляхетності й лицарства. Проте книги про зброю розкажуть про їх справжню історію, яка почалася ще на світанку бронзового віку. Вони мають досить грубе походження — ними прокладали собі шлях численні армії, які спустошували піски Ближнього Сходу, гірські плато Греції та рівнини Причорномор’я.
Якщо ви шукаєте, що подарувати шефу на день народження, розгляньте також енциклопедії зброї, що присвячені ножам та кинджалам. Навколо них немає такого ореолу шляхетності. Навпаки, вони вважаються зброєю шпигунів, таємних агентів і змовників. І саме тому навколо них склалося так багато легенд. Книги розкажуть, що саме цінується у старовинних і сучасних ножах, чим відрізняються ексклюзивні колекційні моделі та як правильно зберігати такі аксесуари.
Описи вогнепальної зброї
Більш ніж 500 років тому мечі та списи поступилися місцем примітивним мушкетам і бомбардам. З того часу історія зброї зробила різкий поворот. У ній стали домінувати вогнепальні знаряддя, які згодом перетворилися на рушниці, пістолети, гаубиці та гармати.
Однак якщо ви уважно читаєте книги про видатних особистостей, то можете помітити, що такі предмети також вважаються дуже цінними. Нагородні види зброї часто перетворюються на оригінальні подарунки, які стають фамільними реліквіями. Тому, якщо вам цікаво, що подарувати шефу на день народження, ви можете купити енциклопедію, у якій розповідається як про серійні зразки, так і про унікальні екземпляри.
Техніка
Ще один цікавий подарунок на день народження — книги, присвячені різноманітним бойовим машинам. В Україні вам доступні видання про:
-
танки;
-
військові кораблі;
-
літаки;
-
артилерію;
-
сучасні реактивні системи тощо.
Такі книги будуть цікаві не тільки дорослим, а й дітям. Зазвичай вони цікавляться всіма видами техніки, особливо якщо вона вражає своїми габаритами й характеристиками. Бойові машини будуть для них більш захопливим предметом, ніж книги про видатних особистостей.
В енциклопедіях техніки часто розповідається не тільки про характеристики цих потужних агрегатів, а й про історію їх появи. Деякі факти здивують навіть найбільш обізнаних поціновувачів зброї, особливо це стосується моделей, з яких тільки нещодавно зняли гриф секретності.
Чacті питaння пpo Зброя
-
🤗 Де купити Зброя на подарунок?
-
💰 Скільки коштують Зброя?Зброя на подарунок ціна від 6 100 грн до 108 810 грн
-
😎 Які Зброя відносяться до преміум сегменту?ТОП-3 дорогих моделей категорії Зброя на Fama.ua - Набір книг "Мисливська та спортивна зброя світу", Подарункове видання «Історія одягу, озброєння і начиння» Герман Вейс, Книга в кейсі "Артилерія січових Стрільців у боротьби за Золоті Київські ворота", Роман Дашкевич, "Червона Калина", Нью-Йорк, 1965 р. (українською мовою)
-
❤️ Які Зброя найпопулярніші в 2024 році?ТОП-3 найпопулярніші моделі Зброя на сайті: Fama.ua - Книга в кейсі "Артилерія січових Стрільців у боротьби за Золоті Київські ворота", Роман Дашкевич, "Червона Калина", Нью-Йорк, 1965 р. (українською мовою), Книга "Зброя перемоги. Довідник озброєння української армії", Михайло Жирохов (українською мовою), Книга "Історія війни та військового мистецтва" (українською мовою)