Книги українською мовою

Бренд ROSS LONDON Детальніше

Книги українською мовою
Книги на украинском языкеКниги українською мовою дуже високо цінуються у всьому світі. У 1920 році вона офіційно була визнана ЮНЕСКО найкрасивішою і мелодійною після італійської. З'єднання благозвучної мови з талантом письменників дало світу багато книг-шедеврів, переоцінити значення яких дуже складно. У наш час вишукано оформлені такі книги відносяться до категорії елітних подарунків. Якщо вам потрібен такий, то вам точно до нас. Ласкаво просимо в наш магазин!

У нас ви можете купити найкращі подарункові книги українською мовою. У нашому асортименті представлені твори всесвітньо визнаних майстрів пера української та зарубіжної літератури. Всі вони оформлені вручну дорогими матеріалами (інкрустовані камінням, обтягнуті шкірою, зроблений якісний французька палітурка, золоте тиснення). Кожна книга оформляється і декорується індивідуально в залежності від стилю твору і часу, в якому воно було написано. Такий віп подарунок стане шикарним прикрасою будь-якої приватної бібліотеки і буде високо оцінений справжніми цінителями книг і не тільки. Багато творів пера продаються в елітних футлярах з благородних порід дерева. Збільшувальне скло для читання і кейси для них додаються.

Ми пропонуємо:

  • - барвисті дитячі книги українською мовою з чудовими ілюстраціями від відомих ілюстраторів світу;
  • - цікаві книги для підлітків українською мовою;
  • - книги для дорослих;
  • - подарункові сувеніри;
  • - старовинні книги, які існують в одиничному екземплярі;
  • - дорогі подарунки;
  • - ексклюзивні комплекти творів початку ХХ століття.

У нас можна купити подарункові книги українською мовою як українських метрів літератури (Тараса Шевченка "Кобзар", Григорія Сковороди, Миколи Гоголя, Ліни Костенко, Івана Котляревського), так і зарубіжних авторів. Також ми пропонуємо твори про історію України, про філософію, про Київ, про козацтво, атласи, книги з фотографіями найкрасивіших місць столиці України та ін.

Подарункова книга українською - важка. Вага одного екземпляра може досягати 10 кг. А цілий комплект може важити 18-20 кг. При необхідності замовлення можна буде оформити відповідно до побажань клієнта, додати іменні написи, замочки і т.п. Кожна книга, куплена у нас, - витвір мистецтва, над яким працювала ціла команда художників і майстрів своєї справи. Ми робимо огранювання діамантів літератури. Від одного споглядання його отримуєш неймовірне естетичне задоволення. Отримати ж його в дар і мати можливість читати - велика честь.
Такий вишуканий подарунок здивує навіть дуже заможну людину. Він буде передаватися з покоління в покоління як дуже пам'ятна річ. З роками він не втратить в ціні, а, навпаки, буде цінуватися ще вище, як хороше вино, як антикваріат, як дорогоцінний виріб. Адже мистецтво вічне.

Щоб зробити замовлення, достатньо зателефонувати або написати нам. Все просто. Зробивши у нас покупку, ви переконаєтеся в правдивості виразу "Книга - найкращий подарунок". Наші товари - прямий тому доказ.

Чacті питaння пpo Книги українською мовою