Книжковi полицi

Книжная полка в подарок У пошуках ексклюзивного подарунка найчастіше схиляються до предметів особистого користування: іменна стильна ручка, наручний годинник з гравіюванням, подарункові сувеніри останньої дизайнерської колекції або ювелірну прикрасу, якщо справа стосується пані. Але не варто забувати про вічне не останньої місці книги в житті успішної людини, саме паперової класичної книги, а не електронного гаджета.
Книги в подарок Одиночна книга - це, без сумніву, вдала ідея, а ціла книжкова полиця - ось справжній віп подарунок. Але перед тим як купити один або серію томів, варто звернути увагу на кілька характеристик, яким повинні відповідати книги як дорогі подарунки:
- Обкладинка і формат. Великі за розміром, в твердій палітурці з натуральних матеріалів, королівських квітів - такі друковані видання не соромно презентувати навіть самому примхливому одаряемому.
- Матеріал сторінок. Поліровані, оброблені по лінії обріза позолотою, шкірою та іншими матеріалами, книжкові сторінки підкорять будь-якого вимогливого читача. А якісні ілюстрації доповнять позитивне враження з першого погляду.
- Стилістика книжкової серії. Звичайно, ряд томів одного випуску повинен бути витриманий в одному стилі і форматі: одного відтінку або декількох поєднаних між собою квітів, написами і тисненнями одного шрифту.
- Автор і зміст. Не варто підносити в дар книги з анекдотами або детектив невідомого письменника. По-справжньому гідні друку твори, що вийшли з-під пера легендарних класиків, про історію людства і держав, про великих людей, життєвий успіх і бізнесі.
- Аксесуари. Тома з додатковими дрібницями виглядають набагато багатше і вагоміше вже при першому огляді: ляссе (стаціонарна тканинна закладка - краще з шовку або плетені), футляр (з натурального матеріалу, що відповідає стилю книги, твердий, міцний).
- Сертифікат відповідності. Друковане видання повинно бути сертифіковане з відміткою про тираж, номером обдарованого примірника; із зазначенням використовуваних технологій його виготовлення.
Подібні видання в Києві можна придбати на нашому сайті. Повний асортимент викладено в розділі «Книжкові полиці».

Чacті питaння пpo Книжковi полицi