Книги про Київ

Детальніше

Книга про Киев в подарокЩо подарувати людині, у якої все є? Звичайно ж книгу. У добротній палітурці, цікаву за змістом, з ексклюзивними фактами. Книги про Київ - відмінний варіант подарунка не тільки для жителів столиці. Адже Київ - столиця і серце України, місто з багаторічною історією, пронизаною яскравими і доленосними для всього світу подіями.

Кому піднести

Книга про Киев в подарокТакий презент буде приємний як чоловікам, так і жінкам, які цікавляться історією та фактами про столицю Батьківщини. Але навіть люди, не занурені в історію, із задоволенням проведуть час за чтивом, адже друковані видання про Київ, підібрані в асортимент інтернет-магазину Fama, - це не просто подарунковий сувенір. Безумовно, видання вражають пишністю шкіряної палітурки, багатих візерунків обкладинки, якістю паперу. Але по істині ексклюзивність такого подарунка розкриється при читанні. Маловідомі факти про події, людей різних епох можна знайти в старовинних писаннях або наукових працях. Особливу цінність представляє «Києво-Печерський патерик», виданий в 1830 році - по істині віп подарунок для колекціонерів.

Ексклюзив для цінителя

Представлені на сайті книги - це не просто про «купити щось дорожче». Це презент для людей зі смаком, високим інтелектом, що цінують ексклюзивність і недоступність деякого роду інформації. Видання про Київ виглядають дорого, виглядають презентабельно, а їх зміст - просто безцінний.
Людям, зацікавленим в історії української культури, можна презентувати подарункове видання з 9 книг з однойменною назвою. Шикарна шкіряна палітурка, джерело унікальної інформації, яку не так легко добути. Цей ексклюзив представлений в магазині Fama.
Переглянувши асортимент розділу «Книги про Київ», піти без гідного варіанту не вийде. Адже зібрані екземпляри є не просто пересічні нудні брошури. Це воістину шедеври для колекціонерів, людей захоплених або цікавляться. Ви підкреслите статус людини, зробите комплімент його ерудиції та кругозору, подасте себе у вигідному світлі. Такий жест оціниться гідно і займе почесне місце в бібліотеці володаря або в особистому кабінеті.

Чacті питaння пpo Книги про Київ