Книги: Черчилль на подарунок

Навколо світу за один келих! Детальніше

ЧерчилльХороші книги – завжди чудова ідея для подарунка. Особливо коли йдеться про ексклюзивні видання видатних авторів. Таких, як британський політик та громадський діяч Вінстон Черчілль. Друга світова війна стала вершиною його кар'єри як політика. А ось книги він писав все життя, видавши першу з них у 1897 році. Усього з-під його пера вийшли сім книг. Це найкращі книги середини 20 століття, які продовжують видаватись досі. При цьому їх намагаються випускати не просто в якісному виданні – як ВІП-подарунок, в унікальному оформленні. Найчастіше на обкладинках поміщають фотографію автора, що стала класичною – з сигарою у роті.

Вінстон Черчілль - книги

Інтереси політика були досить різноманітними. Практично всі його книги пережили багато перевидань і були перекладені десятками мов світу. За свої літературні пошуки він був удостоєний Нобелівської премії з літератури за 1953 рік. Як журналіст, письменник та художник він був почесним членом Британської Академії. Йому пощастило – його талант визнали за життя, його твори друкувалися досить регулярно. Усього були опубліковані:

  •     - Повість про малакандську польову армію;
  •     - Річкова війна;
  •     - Саврола – єдиний художній твір;
  •     - Біографія отця Черчілля;
  •     - Морська криза – про першу світову війну;
  •     - Життя Мальборо – біографія його далекого предка;
  •     - Моє раннє життя – автобіографія;
  •     - Мемуари про Другу світову війну;
  •     - Історія народів, які розмовляють англійською.

Звичайно, найбільш популярні його спогади та рання автобіографія – найталановитіші твори, у написанні яких є і стиль, і глибина роздумів. Черчіль книги писав протягом більше 50 років - але вони продовжують жити набагато довше. Окремим виданням випускалися промови Черчілля, які заслужено вважаються вершиною риторики.

Кому актуально подарувати книги Черчілля

Такі дорогі подарунки, як якісне видання творів політика, будуть доречними у багатьох випадках. Багато громадських діячів і політиків визнають, що саме біографія Черчілля є у них настільним виданням. Для того, щоб ознайомитися з тим, що написав Черчілль, книги можна купити і у власну бібліотеку, та й затяті бібліофіли оцінять таке поповнення колекції унікальних видань. Київ досить читаюче місто, тому такі подарункові сувеніри кияни гідно оцінять. Адже вчитися краще не на власних помилках, а переймаючи досвід таких авторитетних громадських діячів, як сер Уїнстон Черчілль, найбільший британець в історії, за деякими опитуваннями. У тому числі – і читаючи його книги.

Чacті питaння пpo Вінстон Черчілль