Посріблені вироби

Параметри

Ви вибрали: 40 товарів

Наша кінцева мета – розсмішити дітей та дорослих Детальніше

Посеребренные изделия в подарокПосріблені вироби - відмінний вибір для любителів естетики, чистоти, благородного стану душі і краси в цілому.
Вироби покриті сріблом відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, особливою популярністю користується подарункові сувеніри та столові прибори покриті сріблом.
Посеребренные изделия в подарокІсторія перших срібних прикрас що дійшла до нашого часу починається в додинастичних часів понад 5000 років тому. З середини XV століття до нашої ери, срібло було настільки рідкісним, що цінувалося дорожче золота, стародавні греки називали срібло - білим золотом. В античні часи срібло використовувалося в якості грошових знаків з срібла карбували монети більше відомі як "срібники". Спочатку білий метал називали аргентит, а в честь цього металу отримала свою назву країна Аргентина. В Європейських країнах юні діви кидали срібні прикраси в колодязь для очищення води, і справді даний метал має антисептичну дію.
 
В умілих руках майстрів, що знають специфіку роботи з металом срібло набуває особливої ​​цінності, при приготуванні різних виробів використовується і метод покриття поверхні пилом зі срібла, проте такі вироби не рекомендується шліфувати, під час обслуговування досить просто протерти.
Серед посріблених виробів у нас можна знайти віп подарунки ексклюзивної якості, раритетності і текстури, такі як:
- браслети ручної роботи;
- посріблені прикраси;
- сувеніри у вигляді унікальних скарбничок;
- чарівні блюдця і сервізи;
- набори для нарізання сиру і набори для сервірування;
- келихи на срібних ніжках;
- раритетні шкатулки;
- посріблені свічники і багато іншого.
 
Купити дорогі подарунки рекомендується людям, що хочуть здивувати дорогу людину, будь то хороший друг, член сім'ї, хтось у кого річниця, або майбутня друга половинка.
 
Щоб звернути на себе увагу дорогий подарунок можна подарувати своєму начальнику по роботі.
 
Всі запропоновані раритетні аксесуари знаходиться в місті Київ, замовити подарунок дуже просто за допомогою інтернет магазину. Не турбуйтеся, всі артикули оригінальні і будуть упаковані належним чином для безпечного перевезення та доставки.

Чacті питaння пpo Посріблені вироби