Старовинні касові апарати

Сортувати по:

Вибираємо антикварні касові апарати на подарунок

 Антикварный кассовый аппарат National, первая половина ХХ века Однією з популярних і викликає інтерес до антикварних речей є антикварні касові апарати. Вони мають дуже значний і унікальний зовнішній вигляд, і для більшості знаючих людей є саме витвором мистецтва.

Історія появи касових лічильних машин

Старовинні касові апарати – предмети небувалої краси, вони – величні та горді, наче мудреці з вусами. Їх зовнішній вигляд викликає повагу до старовини та минулого. На жаль, такі шедеври рідко зустрінеш сьогодні навіть у салонах із антикваріатом в Україні.

У ті далекі, але цікаві часи раритетні касові апарати робили, застосовуючи такі матеріали:

 - мідь;

 - червоне дерево;

 - нікель;

 - срібло;

 - золото.

Ідея створення касового агрегату належить Джеймсу Рітті. Він першим припустився думки про контроль надходжень грошей у своєму закладі. Джеймс Якоб Рітті - господар бару Pony House, розташованого тоді в місті Дейтон з 1871 року. Заклад був дуже популярним у місті, але не давав очікуваного прибутку. Запідозривши персонал прикарманювати гроші, власник довго змінював працівників, але це не дало результатів. Потрібно було вирішувати проблему інакше. Якось у машинному відсіку одного з кораблів Рітті побачив тахометр. Механізм приладу підказав йому ідею створення механізму, який міг би враховувати гроші, які від клієнтів гроші. Це виявилося вірною ідеєю.

Придуманий у 1879 році бізнесменом агрегат більше схожий на годинник, ніж на сучасний фінансовий лічильник. У ньому сума купівлі контролювалася за допомогою стрілок на циферблаті.

Однак виявилося, що і з такою машиною продавець теж може обдурити, господар удосконалив модель: у виробі старовинна каса, купити яку можна сьогодні у нас, з'явилися вали з цифрами, а їхнє пересування було можливе завдяки передавальним механізмом. Ця модель була вдалою. Вона отримала назву "Непідкупний касир Рітті", і незабаром поширилася по всьому світу. Сьогодні, завдяки нашому магазину, ви маєте можливість торкнутися далекої історії та відчути подих епохи початку технічного прогресу. А, зробивши подарунок у вигляді старовинного приладу дорогій людині, занурити його в ту далеку реальність.

Старовинний касовий апарат – чудова ідея для подарунка

Саме таку, небувалу подорож у минуле можна зробити завдяки ексклюзивному подарунку – старовинний касовий апарат. Придбавши його у нас, ви здивуєте свого колегу чи друга, а розповівши захоплюючі легенди, станете цвяхом програми в будь-якій компанії. Знайти нас можна у рубриці Ексклюзивні подарунки, Київ.

Такий подарунок, придбаний на Fama.ua – чудова ідея для бізнесмена, фінансиста, банківського працівника чи просто любителя антикваріату. І, погодьтеся, ціна на такий сувенір вартий того! Купити раритетні касові апарати можна тільки у нас.

Зараз переглядають
Чacті питaння пpo Касові апарати