Раритетні годинники

Сортувати по:
Старовинна ікона архангела Михайла початку XX століття Детальніше

Раритетные часы в подарок Що подарувати поціновувачам антикваріату?

Дуже складно буває догодити з подарунком солідній людині, яка може дозволити собі все, але раритетні годинник не залишать байдужим навіть найвибагливішого винуватця того чи іншого торжества. Як відомо, більшість людей з вищого суспільства цікавляться старовиною, тому цей віп подарунок буде актуальним абсолютно для всіх.
 Бутік подарункових сувенірів Fama Presents, що розташований в місті Київ, дозволяє придбати старовинні, але й досі робочі вироби: саме майстри минулих століть були чудово обізнані в техніці виготовлення цього роду механізмів, що здатні були прослужити не одне сторіччя.
 Дорогі подарунки такого типу в класичному стилі найчастіше виконані по моді 18 століття: вони прикрашені різноманітними вензелями і завитками, що наповнює моделі пишністю і дорожнечею. Більш того, окремі презенти прикрашені додатковими предметами, наприклад, канделябрами. Такі старовинні годинники чудово впишуться в кабінет або вітальню, що мають класичний інтер'єр.
 Для любителів оригінальних речей є сенс придбати ексклюзивні годинники, які виконані в цікавому і незвичайному дизайном: ці моделі стануть завершуючим штрихом в приміщенні, де переважає мінімалізм. Саме дані механізми здатні притягувати до себе погляди оточуючих.
 Стриманим і серйозним особам варто придбати продукцію, що була актуальною в 19 столітті. Такі годинники хоч і не наділені великою кількістю прикрас, але від них віє розкішшю і минулим. Крім цього, ці старовинні подарунки підійдуть до будь-якого дизайнерського оформлення кімнат.

Купуючи в Fama Presents, клієнту стане можливим:

- отримати гарантію на кілька років;
- придбати оригінальний виріб;
- в найкоротші терміни отримати замовлення;
- замовити подарунок по акції або знижку.
 Більш того, працівник бутика в будь-який час готовий проконсультувати і допомогти з вибором потрібного вироби (приймаються дзвінки аж до 00.00), а також проконтролювати процес транспортування і вручення покупки в руки замовника.

Чacті питaння пpo Раритетні годинники