Камінні набори

Параметри

Ви вибрали: 3 товарів

Каминный набор в подарокІнтернет-магазин ексклюзивних подарунків не зміг обійти тему камінів, адже це не тільки джерело тепла і фактор затишку. У поєднанні з вишуканими аксесуарами - це показник відмінного смаку і тонкої уваги до деталей. Підтримка аристократичного стилю в деталях дуже важлива для людини з високим соціальним статусом. Найпопулярніші аксесуари, що доповнюють загальний антураж камінної зони - декоративні комплекти з годинником і практичні предмети по догляду.

Всю майстерність геніальних майстрів можна висловити двома наочними прикладами:

Камінний набір естетичного плану з витончених предметів інтер'єру: настільного годинника ручної роботи і двох граціозних свічників. Характеризують епітети підібрані без перебільшення, виробництво знаходиться в Італії - країні першозасновниці стилю Ренесанс і епохи Відродження, де майстри дотримуються вікових традицій. Всі елементи годинникового механізму, фігури орла і мисливців виготовлені з бронзи, а основа - з цінних порід каменю: яшми і долериту. Пара свічників, на п'ять свічок кожен, зроблені з тих же матеріалів.
Біля кожного каміна необхідна наявність спеціальних предметів по догляду і експлуатації: совок, щітка, кочерга і щипці, тому дорогий подарунок стане ще більш цінним для власника. Ексклюзивні пропозиції внесуть певну родзинку - витонченість, розкіш, стиль. Підставка і всі елементи набору мають багатий вигляд - вони виготовлені з бронзи і відполіровані так, що здалеку можна прийняти метал виробу за золото. Загальна грація набору ідеально підходить до будь-якого стилю: модерн, хай-тек або класица.
Камінний набір в якості подарункового сувеніра - це показник гарного смаку дарувальника. Для людини, яка цінує унікальність і красу, такий презент стане приводом безмірної подяки і поваги. Це подарунок ВІП статусу для будь-якого торжества або заходи найвищого рівня. Купити вироби геніїв свого ремесла в Києві можна в нашому інтернет-бутіку - єдиному в своєму роді, що не має конкуренції на ринку дорогих подарунків.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Камінні набори